+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

F.C. Noční draci

Klíčová slova: fusbal, fotbal, sportovci, amatéři, Team, draci

E-mail: nadezda.peterkova@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ledna 2009

Popis: Amatérská parta horníků jenž má ráda sálovou kopanou,nějakou tu recesi,humor a společně strávené chvíle u zlatavého moku. Prestižní záležitostí našeho týmu je amatérská futsalová liga Orlová-AFLO,kterou založil náš sportovní koordinátor Petr Chovanec.

Web: www.nocnidraci.wbs.cz

Další související informace

FC Svratka

svratka, brno, fotbal, Komín, Žabovřesky, I.B, FC – Internetová prezentace FC Svratka Brno, na kterých jsou podávány aktuální informace o dění v klubu, výsledky, představení hráčů, rozlosování, tabulky atp. FC Svratka hraje I.B třídu Jihomoravského kraje, skupinu A.

MS 2010

sport, fotbal, Mistroství Světa – Na náší stránce najdete spousta a ještě víc informací o fotbalu, historii Mistroství Světa. Jsi zvědavý co se nověho děje ve světě sportu, co říkají známí experti? Všechno to si přečteš tady. Fotbal je přece nejoblíbenějším sportem ve světě.

SPORT 4 ALL

sport, fotbal, futsal, legea, adidas, volejbal, – Sportovní potřeby pro kolektivní sporty i jednotlivce. Především se zabýváme sortimentem na fotbal, florbal, basketball, volejbal, futsal. Nabízíme levný potisk dresů. Nabízíme tyto značky: Legea, Adidas, Umbro, Mizuno, Salming, Jadberg.

Načítání trvalo 3.1279 sekund.