+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

F.C. Noční draci

Klíčová slova: fusbal, fotbal, sportovci, amatéři, Team, draci

E-mail: nadezda.peterkova@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ledna 2009

Popis: Amatérská parta horníků jenž má ráda sálovou kopanou,nějakou tu recesi,humor a společně strávené chvíle u zlatavého moku. Prestižní záležitostí našeho týmu je amatérská futsalová liga Orlová-AFLO,kterou založil náš sportovní koordinátor Petr Chovanec.

Web: www.nocnidraci.wbs.cz

Další související informace

Stolní fotbal

stolní fotbal, stolní fotbaly, stolní fotbálek – Provoz, prodej a pronájem stolních fotbalů, jukeboxů a kulečníků. Zajištění náhradních dílů, oprav a kompletního servisu. Navštívte naše stránky a vyberte si stol ktorý sa vám hodi - sme tu len pre vás.

MS 2010

sport, fotbal, Mistroství Světa – Na náší stránce najdete spousta a ještě víc informací o fotbalu, historii Mistroství Světa. Jsi zvědavý co se nověho děje ve světě sportu, co říkají známí experti? Všechno to si přečteš tady. Fotbal je přece nejoblíbenějším sportem ve světě.

Sport-trip.cz

fotbal, hokej, sport, poker, zábava, zájezdy – Sport-trip nabízí cestování za fotbalem, hokejem a zábavou. Připravíme pro vás zájezd na míru a přesně dle vašich představ. Využijte naší širokou nabídku zájezdů a podívejte se s námi do celého světa.

Načítání trvalo 3.1751 sekund.