+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

FC Slovácko

Klíčová slova: FCSlovacko SYNOT FCS Slovacko zemek z-group

E-mail: elucky@fcslovacko.com

Datum vloľení do katalogu: 4. prosince 2009

Popis: Oficiální stránky fotbalového klubu 1.FC Slovácko - účastník nejvyšších fotbalových soutěží ve všech věkových kategoriích mezi muži i ženami. Trojnásobný finalistu Poháru ČMFS. Založen sloučením klubů z Uherského Hradiště a Starého Města v roce 2000.

Web: www.fcslovacko.cz

Další související informace

Akciové ponuky a zľavy

Zľavy,Zľavové kupóny,Zľavový kupón,voucher,lacný – Na našich stránkach nájdete lacny tovar z rôznych miest Slovenska. Zľavové kupóny na služby aj produkty. Zľavy je možné triediť podľa mesta a obsahu. Hromadné nakupovanie. Akciové ponuky. Voucher ako darček.

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Grafické studio

Samolepky, reklama, tisk – V současnosti disponuje kompletním arzenálem technologií pro velkoplošný exteriérový a interiérový tisk. Pokud potřebujete samolepky, cedule, bannery (plachty), polep automobilů a další, neváhejte se na nás obrátit.

Načítání trvalo 0.2501 sekund.