+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

fitness - informace, sportovní potřeby

Klíčová slova: fitness

Datum vloľení do katalogu: 25. dubna 2010

Popis: Veškeré informace o fitness a životnímu stylu. Zda-li chcete mít výbornou tělesnou kondici, doporučujeme z fitness začít co nejdříve. Kromě činek existuje spousta dalších potřeb pro tento sport a životní styl. Přes lavice, rotopedy, trampolíny až po doplňky jako krokoměry a osobní počítače. My vám doporučíme kde výhodně nakoupit fitness potřeby za příjatelné ceny

Web: fitness.3pp.cz

Další související informace

Doporučení, jak zhubnout

Jak zhubnout, zhubnout, hubnutí, diety, fitness – Internetové stránky jakzhubnout.net nabízí možnost přihlášení do ezinu o hubnutí – pure-hubnuti.cz. Po zápisu Vám budou zasílány každý týden užitečné lekce o hubnutí.

Trenér pro mě

trenér trenéři fitness posilovna cvičení – Trenér pro mě - získejte možnost cvičit s trenéry podle své volby! Jsme dnes nejmodernější portál nabízející služby osobních trenérů. Licencovaní trenéři z Prahy a dalších měst ČR nabízí své služby.

outdoor fitness

venkovní posilovací stroje, outdoor fitness – Venkovní cvičební rehabilitační stroje pro všechny věkové kategorie. Venkovní posilovny pro veřejná prostranství, hřiště, parky, rekreační a sportovní areály, koupaliště, seniorské domy apod. Realizace na klíč - návrh, projekt, vizualizace, dodávka, instalace.

Načítání trvalo 0.0780 sekund.