+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

fitness - informace, sportovní potřeby

Klíčová slova: fitness

Datum vloľení do katalogu: 25. dubna 2010

Popis: Veškeré informace o fitness a životnímu stylu. Zda-li chcete mít výbornou tělesnou kondici, doporučujeme z fitness začít co nejdříve. Kromě činek existuje spousta dalších potřeb pro tento sport a životní styl. Přes lavice, rotopedy, trampolíny až po doplňky jako krokoměry a osobní počítače. My vám doporučíme kde výhodně nakoupit fitness potřeby za příjatelné ceny

Web: fitness.3pp.cz

Další související informace

Kulturistika

kulturistika fitness – Každý týden nové články o kulturistice, fitness, posilovacím tréninku, sportovní výživě, suplementech... Na webu www.ikulturistika.cz dále naleznete bazar s fitness náčiním a doplňky výživy. Můžete si zde také stáhnout populární příručku Jak posilovat?

Trenér pro mě

trenér trenéři fitness posilovna cvičení – Trenér pro mě - získejte možnost cvičit s trenéry podle své volby! Jsme dnes nejmodernější portál nabízející služby osobních trenérů. Licencovaní trenéři z Prahy a dalších měst ČR nabízí své služby.

Timetosport

športové oblečenie, fitness oblečenie, tančné oble – Internetový predaj štýlového športového oblečenia pre mužov, ženy aj deti, vhodného na fitness, zumbu, jumping, hip-hop, street dance aerobic, tanec a podobne. Kvalitné športové a tanečné oblečenie značky 2skin, feel joy a iné, vhodné na fitness, zumbu, aerobic, street dance, tanec a iné aktivity.

Načítání trvalo 0.0574 sekund.