+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fitness E-shop Praha

Klíčová slova: fitness aerobic pilates činky box spinning squash

E-mail: admin@myleno.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. dubna 2010

Popis: Eshop Myleno nabízí široké spektrum sportovního náčiní a nařádí pro fitness, aerobic, spinning, pilates a box. Dále také činky, závaží a posilovací věže. Naleznete zde i potřeby pro camping a turistiku a spoustu další zajímavých věcí. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Web: www.myleno.cz

Další související informace

Fitness new

Bosu, Dynaso, Bosu sport Dynaso, aquahit, fitness – Fitness newb.cz nabízí nejen netradiční sportovní vybavení a sportovní pomůcky, ale i odborné rady, návody a tipy, jak co nejefektivněji cvičit a trénovat.Bosu Dynaso Sport, Aguahit.Fitness pomůcky..

Půjčky - portál

půjčky, půjčka, úvěr – Nenechte se sužovat špatnou a vysávající peněžní situací. Nepropadejte panikám zoufalství a bezvýchodnosti, jestli nejste schopni vystačit s běžnými platbami nebo nedisponuje nutným kvantem finančních sum pro zakoupení vysněného produktu či služby.

Ubytování Squash Pelhřimov v Pelhřimově

Ubytování Squash Pelhřimov,ubytování – Hostům jsou k dispozici dva komfortní apartmány a šest dvoulůžkových pokojů. Každý z pokojů má své sociální zařízení – koupelna se sprchou a samostatné WC. Apartmány s krásným výhledem na celý Pelhřimov mají dvě místnosti – obývací pokoj a ložnici. Dalším vybavením pokojů je TV,připojení k internetu a lednice s minibarem.Squash centrum Výsluní nabízí tři squash kurty. Pokud nemáte vlastní vybavení nevadí, rádi vám zde zapůjčí raketu, boty, ručník i ochranné brýle. Je zde možné využít i služeb trenéra squashe.

Načítání trvalo 0.0594 sekund.