+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fitness E-shop Praha

Klíčová slova: fitness aerobic pilates činky box spinning squash

E-mail: admin@myleno.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. dubna 2010

Popis: Eshop Myleno nabízí široké spektrum sportovního náčiní a nařádí pro fitness, aerobic, spinning, pilates a box. Dále také činky, závaží a posilovací věže. Naleznete zde i potřeby pro camping a turistiku a spoustu další zajímavých věcí. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Web: www.myleno.cz

Další související informace

AB-INTEX, s.r.o. interiér a exteriér domu

Podlahy, altány, pergoly, terasy, sauny, st?echy, – AB-INTEX, s.r.o. „u nás s.r.o. znamená snadno, rychle, odpov?dn?“. Rádi vám poradíme a pom?žeme vybrat vhodnou podlahovou krytinu, materiály zajistíme u p?edních dodavatel?, vše vám dovezeme a zajistíme instalaci.

Restaurace Český Krumlov

restaurace český krumlov, restaurant – Užijte si příjemné posezení u krbu nebo na terase s výhledem na zámek ve stylové restauraci Krumlovský mlýn v Českém Krumlově. V restauraci se posadíte u devíti stolů až pro 12 lidí. Celková kapacita restaurace a terasy je 200 lidí.

Aerospinning

spinning, aerospinning, indoor, cycling, fitness – Aerospinning je unikátní dynamický tréninkový program jízdy na stacionárním kole kombinující prvky spinningu, aerobiku a fitness. Výrazně se odlišuje od běžného indoor cyclingu provozovaného pod značkou SPINNING.

Načítání trvalo 0.0560 sekund.