+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fitness pomůcky

Klíčová slova: balance trainer, pilates kruh, flexi tyč

E-mail: info@posture.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. dubna 2011

Popis: Firma Posture nabízí cvičební pomůcky pro Pilates, fitness, sport a rehabilitaci. Zároveň poskytuje tělovýchovné služby se zaměřením zejména na zdravotní formy cvičení (Pilates, Bosu, cvičení pro těhotné a po porodu).

Web: www.posture.cz

Další související informace

eCviky: Katalog sportu

Gymnastika, Jóga, Nordic walking, Pilates – Katalog cvičení pro všechny aktivní lidi. Aerobic, Cvičení na míči, Fitness, Gymnastika, Jóga, Nordic walking, Pilates, Posilování a mnoho dalších sportů naleznete na našich webech. Tak nelenošte a buďte aktivní.

Polygrafická výroba se za

tisk na papír,ofsetový tisk, tisk tiskovin, tiskár – Tiskárna FF Praha se zabývá potiskem triček, ofsetovým tiskem na papír. Tisk novoročenek, pozvánek, tiskovin, letáků, brožur, katalogů aj. Tisk provádíme od počátečního návrhu až k zákazníkům. Tisk maturitních šerp, stuh, stužek, pozvánky i vstupenky

Vše pro fotbal

tréninkové pomůcky, mety, kužele, slalomová tyč – Fotbalový dům. Široký sortiment potřeb pro fotbal. Vybavení pro trenéry, kluby, hráče. Tréninkové pomůcky, fitness stroje, míče Adidas, sportovní oblečení Legea, Jako, metodická literatura a DVD pro vzdělávání trenérů.

Načítání trvalo 0.0594 sekund.