+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fitness pomůcky

Klíčová slova: balance trainer, pilates kruh, flexi tyč

E-mail: info@posture.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. dubna 2011

Popis: Firma Posture nabízí cvičební pomůcky pro Pilates, fitness, sport a rehabilitaci. Zároveň poskytuje tělovýchovné služby se zaměřením zejména na zdravotní formy cvičení (Pilates, Bosu, cvičení pro těhotné a po porodu).

Web: www.posture.cz

Další související informace

Cviky, diety, fitness

Fitness, cviky, diety, squash, bazen, pilates – Na těchto stránkách naleznete základní informace o cvičení (především domácím cvičení), stravování a obecné informace o fungujících i nefungujících dietách. Kontakty na fitness centra, squashe, bazény.

TRAINER - funkční krmiva

Krmiva Traner, granule Trainer, psy, kočky, Natura – Superpremiová řada TRAINER je kompletní paleta funkčních krmiv plných aktivních látek, které uspokojí fyziologické potřeby psů a koček (striktních masožravců) a reagujících na odlišné potřeby související s věkem, fyzickou aktivitou a fyzilologickou kondicí. Aby se Vaše zvířata udržovala fit, používá Trainer funkční ingredience rostlinného původu, bohaté na antioxidanty. S trainerem je jedoduché pečovat a Vašeho čtyřnohého miláčka, uspokojí jejich chuťové pohárky a zároveň podporuje jejjich zdraví. Bez umělýc konzervantů, barviv a ochucovadel.

Cvičení Pilates Praha

pilates, pilates praha, cvičení pilates – Nabízíme tréninky metodou Pilates pro záda bez bolesti, pružné tělo, pevné centrum těla - core, svaly dlouhé, štíhlé, ale pevné. Tréninky probíhají v Praze. Cvičení je například vhodné i po těhotenství.

Načítání trvalo 0.0628 sekund.