+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fitness Praha 1

Klíčová slova: fitness, posilovna, fitness centrum, fitness Praha

E-mail: info@fitnesspraha1.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ?nora 2012

Popis: V centru Prahy naleznete velké množství fitness center a je pouze na Vás, které si vyberete. Zda to fitness, které je Vašemu bydlišti či práci nejblíže, nebo které Vás zaujme po shlédnutí webových stránek.

Web: www.fitnesspraha1.cz

Další související informace

Osobní trenér fitness

osobní, trenér, fitness, Praha, posilovna, BBC, bo – Profesionální osobní trenér fitness nabízí vedení při budování Vaší postavy, snižování nadváhy. Doporučí jídelníček, dozorem nad cviky zajistí, že budete lépe vypadat a ještě lépe se cítit. Cvičením posílíte svalstvo, odstraníte bolest zad a krku.

Fitness Praha

fitness, praha, posilovna – Profesionální fitness s rodinnou atmosférou. Vyškolený personál Vám rád poradí ve Vašich začátcích a doporučí osobního trenéra, který je nezbytný pro splnění Vašich vysněných cílů a který se bude zabývat jen Vámi a pomůže překonat jakékoli překážky.

Anabolické steroidy

anabolické steroidy,kulturistika,fitness,anaboliká – Táto stránka je určená pre tých, ktorí sa vážne venujú kulturistike alebo iným silovým športom a rozhodli sa pre užívanie anabolických steroidov (AS) a im podobných látok, aby si tak zlepšili svoju postavu, či dosiahli lepšie umiestnenie na súťaži. Užívanie AS prináša so sebou určité riziko poškodenia zdravia a každý by si mal sám dobre zvážiť, či mu zvýšenie výkonnosti za to stojí. Cieľom autora nie je navádzať vás na užívanie AS alebo iných podporných látok. Ak ste sa rozhodli pre ich užívanie, je to vaše rozhodnutie a taktiež vaša osobná vec.

Načítání trvalo 0.1149 sekund.