+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fitness Praha 5 - Fitness

Klíčová slova: fitness, posilovna, fitness centrum, fitness Praha

E-mail: info@fitnesspraha5.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. b?ezna 2012

Popis: Máte chuť navštívit nějaké fitness centrum na Praze 5 a zacvičit si po náročném dni? Vyberte si u nás místo blízko svému bydlišti nebo pracovišti, kde si protáhnete tělo a zapomenete na starosti celého dne.

Web: www.fitnesspraha5.cz

Další související informace

Fit-Centrum.cz

fitness, fitnes, posilovna, fit – Fit centrum U Pešků je tradiční posilovna s kvalitním vybavením posilovacích strojů. Nabízíme profesionální zázemí pro závodní kulturisty a fitness reprezentantky. Otvírací doba 356 dní v roce a vstupné za přijatelnou cenu. Přijďte si zacvičit !

Anabolické steroidy

anabolické steroidy,kulturistika,fitness,anaboliká – Táto stránka je určená pre tých, ktorí sa vážne venujú kulturistike alebo iným silovým športom a rozhodli sa pre užívanie anabolických steroidov (AS) a im podobných látok, aby si tak zlepšili svoju postavu, či dosiahli lepšie umiestnenie na súťaži. Užívanie AS prináša so sebou určité riziko poškodenia zdravia a každý by si mal sám dobre zvážiť, či mu zvýšenie výkonnosti za to stojí. Cieľom autora nie je navádzať vás na užívanie AS alebo iných podporných látok. Ak ste sa rozhodli pre ich užívanie, je to vaše rozhodnutie a taktiež vaša osobná vec.

Fitness Praha 6 - Hledáte

Praha 6,fitness, posilovna, fitness centrum – Centrum Prahy je na fitness centra opravdu bohaté a zákazníci si mohou vybrat, které pro ně bude ideální. V Praze jsou velká fitness centra, ale také velké množství těch menších a to umožňuje uspokojit téměř veškeré zákazníky, kteří o fitness, posilovny případně jiné druhy cvičení mají zájem. Jsou fitness centra, která nabízí pouze posilovnu plnou různých strojů, na kterých je možné posilovat i svaly, o kterých člověk občas ani neví, že je má. Tyto centra navštěvují lidé, kteří mají činky a posilování s nimi rádi. Dalším typem fitness center jsou taková, která nabízejí jak posilovnu se stroji, tak i další druhy cvičení jako je například aerobic, bosu, joga, jumping, H.E.A.T, pilates, spinning, zumba a plno dalších.V centru Prahy naleznete také fitcentra, která jsou zaměřená pouze na komerční hodiny. Sem se řadí již zmiňovaný aerobic, pilates a v dnešní době jedno z nejoblíbenějších a nejmodernějších forem cvičení a tou je zumba.

Načítání trvalo 0.0514 sekund.