+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fitness shop

Klíčová slova: fitness, fitness shop, fitness doplňky

E-mail: reg@fitness-live.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. prosince 2009

Popis: Internetový obchod Fitness shop - Velkoobchod. Fitness shop doplňky a výživa : široká nabídka fitness výživy. Široký výběr pro aerobik fitness kulturistiku-bodybuilding. Originální vybavení pro Vaše domácí fitness. Extrémní slevy až 60% oproti kameným obchodům na fitness doplňky.

Web: fitness-live.cz/

Další související informace

Fitspinning.cz

spinning, fitness, eshop, fitness zařízení – Vše pro fanoušky spinningu. Články, soutěže, eshop, diskuzní fórum. Nabízíme profesionální služby pro Vaše spinningové centrum. Velkoobchod sportovní výživy, fitness zařízení, bezplatné poradenství. Spinning, fitness, eshop, fitness zařízení, spinningové centrum.

Osobní trenér fitness

osobní trenér fitness a kulturistiky, fitcentrum, – Jitka Čtvrtečková je osobní trenér fitness a kulturistiky v Neratovicích. Nabízí individuální přístup, komplexní služby - sestavení tréninkového a stravovacího plánu, cvičení s osobním trenérem, konzultace v oblasti stravování a další služby.

Fitness centrum SWITCHING

fitness, fitness ostrava, cvičení, posilovna – Jsme profesionální fitness centrum působící v Ostravě. Naše fitness centrum se nachází přímo v Kulturním domu Vítkovic. SWITCHING je zcela nová pohybová aktivita pro ženy a muže. Přij´dte si zacvičti - náš trenér vám bude během cvičení k dispozici.

Načítání trvalo 0.0636 sekund.