+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fitness trénink doma

Klíčová slova: fitness trénink doma, fitness trénink

E-mail: vaclav.malek@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. ledna 2011

Popis: Naše společnost se specializuje především na efektivní metody fitness cvičení v nestandardních podmínkách. Mezi naše hlavní služby tedy patří cvičení doma, venku v přírodě a také v místě Vašeho pracoviště v kanceláři.

Web: www.fitness-trenink-doma.cz

Další související informace

Fitspinning.cz

spinning, fitness, eshop, fitness zařízení – Vše pro fanoušky spinningu. Články, soutěže, eshop, diskuzní fórum. Nabízíme profesionální služby pro Vaše spinningové centrum. Velkoobchod sportovní výživy, fitness zařízení, bezplatné poradenství. Spinning, fitness, eshop, fitness zařízení, spinningové centrum.

Aerospinning

spinning, aerospinning, indoor, cycling, fitness – Aerospinning je unikátní dynamický tréninkový program jízdy na stacionárním kole kombinující prvky spinningu, aerobiku a fitness. Výrazně se odlišuje od běžného indoor cyclingu provozovaného pod značkou SPINNING.

S Fitness Pardubice

fitness, pardubice, fitcentrum, funkční trénink – S-Fitness Pardubice nabízí profesionální služby osobního trenéra s 20-ti lety zkušeností, v příjemném prostředí privátního fitness centra. Garantujeme individuální přístup, funkční tréninky, cvičební programy pro každého, výživové doplňky i masáže.

Načítání trvalo 0.0565 sekund.