+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fitness trénink doma

Klíčová slova: fitness trénink doma, fitness trénink

E-mail: vaclav.malek@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. ledna 2011

Popis: Naše společnost se specializuje především na efektivní metody fitness cvičení v nestandardních podmínkách. Mezi naše hlavní služby tedy patří cvičení doma, venku v přírodě a také v místě Vašeho pracoviště v kanceláři.

Web: www.fitness-trenink-doma.cz

Další související informace

Svět výživy, doplňky výživy, sportovní výživa

Aminostar, doplňky výživy, fitness – Velkoobchod, maloobchod, e-shop, jediný velkoobchod v Čechách, zabývající se exkluzivně pouze produkty zn. Aminostar, dodávající do fitness center, cykloshopů, lékáren, e-shopů. Odeslání objednávek do 24 hod.

Cvičenie

cviky, šport, sport, fitness – Táto stránka je venovaná hlavne tým, ktorí nie sú spokojní so svojou súčasnou postavou. Pre tých, ktorí sa s tým rozhodli niečo spraviť a chcú k tomu využiť cvičenie, ale veľa toho o cvičení nevedia.

Fitness Centrum Praha

Fitness centrum Praha, fitness centrum, fitness – Fitness Centrum Praha: solárium, infrasauna, fitness centrum. Posilovací stroje, jednoruční činky, klimatizované fitness, pronajmutí osobního trenéra. Horizontální solárium se středně intenzivním opalováním, bez většího rizika spálení pokožky. Infrasauna je perfektní při redukci vaší hmotnosti, za 30 minut saunováním spálíte až 600 kilokalorií!

Načítání trvalo 0.0760 sekund.