+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fitness trénink doma

Klíčová slova: fitness trénink doma, fitness trénink

E-mail: vaclav.malek@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. ledna 2011

Popis: Naše společnost se specializuje především na efektivní metody fitness cvičení v nestandardních podmínkách. Mezi naše hlavní služby tedy patří cvičení doma, venku v přírodě a také v místě Vašeho pracoviště v kanceláři.

Web: www.fitness-trenink-doma.cz

Další související informace

Fitness magazin

cvicenie, magazin, fitness – Fitnes magazin, rady tipy, cvicenie. Vsetky informacie ktore potrebujete pre Vas na jednom mieste Vas sprievodca svetom ktory moze byt aj cas. Jedinecne miesto na internete prave pre Vas. Vsetko naj ednom mieste

Fitness Praha 6 - Hledáte

Praha 6,fitness, posilovna, fitness centrum – Centrum Prahy je na fitness centra opravdu bohaté a zákazníci si mohou vybrat, které pro ně bude ideální. V Praze jsou velká fitness centra, ale také velké množství těch menších a to umožňuje uspokojit téměř veškeré zákazníky, kteří o fitness, posilovny případně jiné druhy cvičení mají zájem. Jsou fitness centra, která nabízí pouze posilovnu plnou různých strojů, na kterých je možné posilovat i svaly, o kterých člověk občas ani neví, že je má. Tyto centra navštěvují lidé, kteří mají činky a posilování s nimi rádi. Dalším typem fitness center jsou taková, která nabízejí jak posilovnu se stroji, tak i další druhy cvičení jako je například aerobic, bosu, joga, jumping, H.E.A.T, pilates, spinning, zumba a plno dalších.V centru Prahy naleznete také fitcentra, která jsou zaměřená pouze na komerční hodiny. Sem se řadí již zmiňovaný aerobic, pilates a v dnešní době jedno z nejoblíbenějších a nejmodernějších forem cvičení a tou je zumba.

Timetosport

športové oblečenie, fitness oblečenie, tančné oble – Internetový predaj štýlového športového oblečenia pre mužov, ženy aj deti, vhodného na fitness, zumbu, jumping, hip-hop, street dance aerobic, tanec a podobne. Kvalitné športové a tanečné oblečenie značky 2skin, feel joy a iné, vhodné na fitness, zumbu, aerobic, street dance, tanec a iné aktivity.

Načítání trvalo 0.0596 sekund.