+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fitshop.cz - prodej posil

Klíčová slova: Kettler, FormerFit, InSportLine, Marcy, Finnlo, Tu

E-mail: info@fitshop.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. b?ezna 2009

Popis: Prodáváme posilovací stroje pro domácnost i posilovny. Specializujeme se na posilovací lavice, rotopedy, trenažery, činky a další fitness vybavení. Provádíme profesionální montáž i servis. Při nákupu nad 25000 Kč doprava zdarma. Kettler, FormerFit

Web: www.fitshop.cz

Další související informace

Zahradní nábytek KETTLER

zahradní nábytek, KETTLER, dřevěný zahradní nábyte – Kettler je leadrem na trhu kvalitního zahradního nábytku, posilovacích strojů a vybavení pro fitness. Společnost dále vyrábí jízdní kola, stolní tenis, dětský nábytek, kočárky a další potřeby pro děti.

Grafické studio

Samolepky, reklama, tisk – V současnosti disponuje kompletním arzenálem technologií pro velkoplošný exteriérový a interiérový tisk. Pokud potřebujete samolepky, cedule, bannery (plachty), polep automobilů a další, neváhejte se na nás obrátit.

Online seznámení

seznamka, rande, jak sbalit holku, seznamka online – Přední česká seznamka s více než tisíci uživatelů. Naleznete zde užitečné návody jak sbalit holku a jak se seznámit s klukem, přečtete si rady pro perfektní rande a dozvíte se spoustu dalších užitečných informací z oblastí seznamování. Seznamka s vysokým stupněm ochrany vašeho soukromí, rozsáhlou uživatelskou komunitou, kde můžete využít spoustu přídavných funkcí. Nezůstávejte o samotě, seznamte se na Jiskření.cz.

Načítání trvalo 0.0795 sekund.