+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Five fingers boty

Klíčová slova: five fingers boty

E-mail: katalogoveregistrace@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 28. srpna 2010

Popis: Objevte revoluční boty FiveFingers a spojte se s přírodou. V těchto botách si užijete doslova každý krok. Zlepší se vám držení těla a celkově už nebudete chtít tyto boty/neboty sundat z nohou. Kdo vyzkoušel, tak na ně nedá dopustit.

Web: www.fivefingers-boty.cz/

Další související informace

Zimní boty

zimní boty,boty zimní,dámské zimní boty – Na stránkách najdete informace o zimních botách. Pomůžeme vám s výběrem obuvi a blíže si popíšeme dámské zimní boty a teplou obuv značek Adidas a Nike. Zimní boty si lze prohlédnout i v naší fotogalerii.

Boty DC

boty dc,dc boty,skate boty,boty skate,dámské boty – Tento web vám přináší zajímavé informace o botách DC. Na stránkách najdete více o dámských a dětských botách DC. Neopomeneme ani zimní boty DC a galerii obrázků bot DC. Pomůžeme vám s výběrem obuvi a dozvíte se mnoho zajímavého.

Pravidelné novinky ze světa aut a motorek

boty na motorku, brašny na motorku, přilby na moto – Automobily i motocykly mají svá přesná pravidla a není možné je podceňovat. Bavit se pochopitelně nebudeme o pravidlech silničního provozu, ale o vybavení, jímž by mělo každé aut a motocykl či motocyklista disponovat.

Načítání trvalo 0.0890 sekund.