+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Florbal shop - florbalky

Klíčová slova: Florbal,florbalky,florbalové vybavení

E-mail: seonecy@gmai.com

Datum vloľení do katalogu: 30. srpna 2010

Popis: Florbal shop - florbalky a florbalové potřeby za ceny pro každého. Klubům, školám a organizacím nabízíme sponzoring a zvýhodněné nákupy florbalového vybavení.Samozřejmostí je perfektní servis a kvalitní služby. Úzce spolupracujeme se špičkovými kluby, na základě konzultací pro Vás vybíráme sortiment.

Web: florbal.biz

Další související informace

Florbalstore.cz - Florbal

Florbal, florbalové vybavení pro brankáře, florbal – Sháníte kvalitní vybavení na florbal? U nás najdete to nejlepší zboží všech značek za ceny, které Vám vyrazí dech. Nakupujte florbalové vybavení u nás a při nákupu nad 1 000 ,- Kč poštovný zaplatíme my! S námi je florbal opravdu zábava.

Rezervační systém

rezervace, systém, sport, fitness – Jednoduchý systém umožňuje Vaším zákazníkům on-line rezervaci a sledování obsazenosti cvičebních hodin. Zákazník tak nemusí nikam volat a dotazovat se na aktuální stav obsazenosti. Stačí, když se podívá na vaše internetové stránky.

WGW - minigolf, realizace

stavba, minigolf, adventure golf, crazy golf, mini – Stavíme minigolfová hřiště ve špičkové kvalitě s parametry závodních hřišť. Nabízíme různé druhy minigolfových hřišť od finančně i prostorově nenáročného zahradního minigolfu až po adventure golfové hřiště.

Načítání trvalo 0.0662 sekund.