+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Florbalky

Klíčová slova: Florbalky

E-mail: magdalena.dlouha@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. listopadu 2009

Popis: Hrajete florbal? Váš výkon hodně ovlivní i hůl, s níž hrajete. Na florbalky.info naleznete základní informace o nejdůležitějším vybavení florbalisty, a to florbalových holích. Tento web přináší informace o nabídce florbalových holí pro začátečníky, středně pokročilé i profesionály.

Web: www.florbalky.info

Další související informace

Gymboss

Gymboss, intervalový časovač, časovač – Gymboss - intervalový časovač je užitečný pomocník, který Vám umožní docílit perfektního zorganizovaní a řízení osobního tréninku a dodá mu pevnou strukturu a disciplínu.GYMBOSS - intervalový časovač dodá Vašemu tréninku pevnou přesně stanovenou strukturu a disciplínu, která povznese Vaše cvičení na vyšší úroveň. Toto jednoduše a intuitivně ovladatelné zařízení Vám zajistí přesné načasování Vámi rozvrhnutých cvičení a tím Vám umožní plně se soustředit na Váš trénink dosahující maximální efektivity.

WGW - minigolf, realizace

stavba, minigolf, adventure golf, crazy golf, mini – Stavíme minigolfová hřiště ve špičkové kvalitě s parametry závodních hřišť. Nabízíme různé druhy minigolfových hřišť od finančně i prostorově nenáročného zahradního minigolfu až po adventure golfové hřiště.

Načítání trvalo 0.0672 sekund.