+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Foosball-Club

Klíčová slova: foosball, fotbalek, cfo, itsf, stolni fotbalek

E-mail: Marty.SX1@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. listopadu 2009

Popis: Foosball-Club ve Frýdku-Místku. Klub stolního fotbálku, který je jediný v regionu a kde si můžete zahrát stolní fotbálek u piva nebo jiného nápoje. Jedná se o nekuřáckou hospodu. Je zde 5 fotbálků, 3x rosengart, Jupiter, Bonzini

Web: www.foosball-club.cz

Další související informace

Sdružení mládeže S.H.S.K.

sdružení, volný čas, zábava, stolní hokej – Nestátní nezisková organizace s celostátní působností. Činnost sdružení je zaměřena na volnočasové aktivity dětí a mládeže, organizaci žákovských soutěží ve stolních hokejích. Metodicky a organizačně se podílí na vzniku nových klubů a oddílů, organizuje metodická školení vedoucích a pořádá prezentační akce jednotlivých disciplín.

TUBU.cz

nákupní centrum, tubu.cz, šipky, stolní fotbal – Nákupní centrum specializované na hračky značek Lego, Mattel a Hasbro. Nabízíme též sportovní potřeby na stolní tenis, stolní fotbal, šipky, poker a kulečník. Dále u nás zakoupíte počítače, notebooky, pevné disky, monitory a další.

Zábavní technika

jukebox,jukeboxy, karaoke, stolní fotbal – Nabízíme kvalitní nastěnné jukeboxy vlastní výroby s možností karaoke.Dále robusní stolní fotbaly. Pronájem, prodej i s možností prodeje na splátky.I pro tento rok pro Vás máme hned několik novinek. Například speciálně upravený stolní fotbal do vlhkého prostředí.

Načítání trvalo 0.0612 sekund.