+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fotbal - Liga mistrů

Klíčová slova: fotbal,liga mistrů,kopaná, mistrů liga

Datum vloľení do katalogu: 6. listopadu 2012

Popis: Hlavní soutěž ligy mistrů je rozdělena na první fázi hranou ve čtyřčlenných skupinách (hraných způsobem každý s každým doma a venku), z každé z těchto skupin postupují dvě nejlepší mužstva do druhé fáze ligy mistrů.

Web: www.fotbal-ligamistru.com

Další související informace

Dance Music Web

dance trance music download taneční liga cd sety – Stránka plná taneční muziky. Stahování mp3, CD, setů... Novinky ze světa taneční hudby, tipy na akce a zajímavé weby. Dance, trance, hardstyle, jumpstyle, techno, house... To je dance-dj.webnode.cz

Tvorba www stránek

Tvorba www stranek, webdesign chovatelské stanice – Tvorba www stránek pro chovatelské stanice a milovníky zvířat. Uvedeme Vás do světa zvířat tak jak ho ještě neznáte. Také vytváříme vizitky do tisku, loga, banery a také reklamu do schránek i jiné. Webdesign Nozomi tvoří jednotlivé obrazy na zakázku dle přání zákazníka.

nhl09 online liga

nhl09 online liga – Nábor hráčů do těchto lig: MS- NHL-KHL Extraliga - FIFA-08. Každý hráč musí vlastnin NHL09 a FIFU 08 se základním rosterem. Žádný vytváření hráčů zvýhodnování a pod: Registruj te se do fora, napište svůj nisk a tým za který chcete hrát.

Načítání trvalo 2.1198 sekund.