+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Freebord

Klíčová slova: freebord, freebords, snowboard, freebording

E-mail: info@freebordshop.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. kv?tna 2009

Popis: Snowboarduješ? Skejtuješ? Wakeboarduješ? Pak by jsi měl vyzkoušet Freebord.Sjeď si cokoliv, kdykoliv, bez permanentky a lyžařů,patentovaná kolečka Freebordu se chovají stejně jako hrany na snowboardu, díky čemuž můžete bez problému zastavit a mít rychlost pod kontrolou, můžete přejíždět do switch stance bez zastavení, stejně jako na snowboardu. Ulice je tvůj snowpark.

Web: www.freebords.cz

Další související informace

Jízdní horská a dětská ko

Jízdní kola, dětská kola, horská kola, cyklo doplň – Prodáváme kvalitní jízdní kola od roku 1993. Specializujeme se na všechny druhy jízdních kol. Od dětských kol až po klasická horská kola. Na e-shopu si můžete objednat z našeho sortimentu jízdních kol a to rychle bez registrace.

Jízdní kola s tradicí

kolo, jízdní kolo, horské kolo, dětské kolo, – Prodáváme a servisujeme jízdní kola veškerého zaměření již více než 20 let. V našem sortimentu jsou kola zejména horská, crossová, trekingová, silniční, městská, cestovní a dětská včetně koloběžek a odrážedel.

TJ Bystrc

TJ Bystrc - sport pr ovšechny – TJ Bystrc nabízí cvičení a sport pro dětské i dospělé zájemce o zdravý a aktivní život. Vycházíme z dlouholeté tradice, ale současně aplikujeme v hodinách nejnovější trendy. TJ Bystrc, to je možnost sportu pro všechny.

Načítání trvalo 0.1753 sekund.