+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Freebord

Klíčová slova: freebord, freebords, snowboard, freebording

E-mail: info@freebordshop.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. kv?tna 2009

Popis: Snowboarduješ? Skejtuješ? Wakeboarduješ? Pak by jsi měl vyzkoušet Freebord.Sjeď si cokoliv, kdykoliv, bez permanentky a lyžařů,patentovaná kolečka Freebordu se chovají stejně jako hrany na snowboardu, díky čemuž můžete bez problému zastavit a mít rychlost pod kontrolou, můžete přejíždět do switch stance bez zastavení, stejně jako na snowboardu. Ulice je tvůj snowpark.

Web: www.freebords.cz

Další související informace

Fitness a Kulturistika

posilování,cviky,hubnutí,nabírání,svaly,strava,die – Zde naleznete vše o tom jak správně cvičit.Fitness je sport kde se dostanete k vysněné postavě.Podrobný popis jak správně cvičit na těchto stránkách.Také zde naleznete co jíst aby jste zhubnuli nebo nabrali.bojové sporty

Gymboss

Gymboss, intervalový časovač, časovač – Gymboss - intervalový časovač je užitečný pomocník, který Vám umožní docílit perfektního zorganizovaní a řízení osobního tréninku a dodá mu pevnou strukturu a disciplínu.GYMBOSS - intervalový časovač dodá Vašemu tréninku pevnou přesně stanovenou strukturu a disciplínu, která povznese Vaše cvičení na vyšší úroveň. Toto jednoduše a intuitivně ovladatelné zařízení Vám zajistí přesné načasování Vámi rozvrhnutých cvičení a tím Vám umožní plně se soustředit na Váš trénink dosahující maximální efektivity.

Tyče na pole dance

tyče, na, pole, dance, xsport, xpole, xpert, grip – Nový pole dance eshop s tyčemi na pole dance a dalším příslušenstvím a doplňky. Prodáváme pouze kvalitní a prověřené produkty jako například tyče od XPOLE a další produkty prodávané speciálně na pole dance.

Načítání trvalo 0.0622 sekund.