+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Freebord

Klíčová slova: freebord, freebords, snowboard, freebording

E-mail: info@freebordshop.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. kv?tna 2009

Popis: Snowboarduješ? Skejtuješ? Wakeboarduješ? Pak by jsi měl vyzkoušet Freebord.Sjeď si cokoliv, kdykoliv, bez permanentky a lyžařů,patentovaná kolečka Freebordu se chovají stejně jako hrany na snowboardu, díky čemuž můžete bez problému zastavit a mít rychlost pod kontrolou, můžete přejíždět do switch stance bez zastavení, stejně jako na snowboardu. Ulice je tvůj snowpark.

Web: www.freebords.cz

Další související informace

Fitness a Kulturistika

posilování,cviky,hubnutí,nabírání,svaly,strava,die – Zde naleznete vše o tom jak správně cvičit.Fitness je sport kde se dostanete k vysněné postavě.Podrobný popis jak správně cvičit na těchto stránkách.Také zde naleznete co jíst aby jste zhubnuli nebo nabrali.bojové sporty

Půjčovna lodí Vltava

Půjčovna lodí Vltava, Půjčovna lodí – Půjčovna lodí Vltava - Odyseatour s ochotným personálem a dlouholetou vodáckou tradicí půjčování lodí na Vltavě, Vám jistě udělá radost nejen ve slunných dnech letního odpočinku na řece Vltavě.

Street4u

street, street4u, represent, snowboard, skateboard – Vše pro Váš sport. Oblíbené domácí i zahraniční značky, hlavně pro příznivce extrémních sportů. V naší nabídce se brzy objeví výrobky pro ty co mají rádi snowboard, skateboard, bike, In-line, mx , další ex-sporty a k tomu ještě stylové oblečení z různých koutů světa.

Načítání trvalo 0.0724 sekund.