+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Freediving potápění Praha

Klíčová slova: freediving, kurz, potápění, Praha

E-mail: malac.f@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. dubna 2013

Popis: Náš web se zabývá tématikou takzvaného nádechového potápění, ve světě známého více jako freediving. At už jste šnorchlaři, potapeči, nebo jste sem zabloudili nahodou, rádi Vám vysvětlíme a ukážeme, o čem je řeč.

Web: www.svetpodvodou.cz

Další související informace

Wellness Club Zuzana

Sport, wellness, posilvovny, praha, club – Přijďte si s námi zasportovat a nebo zarelaxovat do příjemného prostředí s bezvadným týmem fajn lidiček. Náš club je založen na příjemném, pohodovém, rodinném prostředí s domácí atmosférou.

Airsoft Praha

Airsoft, Praha, Střelba, Kuličkovka, Zbraně – Připravujeme mnoho zajímavých sportovních airsoftových akcí s vlastním originálním scénářem. Můžete znovu zažít studenou válku, bitvu v Ardenách nebo imaginární postkatastrofické příběhy. Připravujeme mnoho zajímavých sportovních airsoftových akcí s vlastním originálním scénářem. Můžete znovu zažít studenou válku, bitvu v Ardenách nebo imaginární postkatastrofické příběhy.

Osobní trenér Praha

osobní trenér, dietolog, Praha, fitness trenér – Vladimír Hirka - osobní trenér a dietolog působící v Praze. Autor projektu Active Wellness a majitel vzdělávacího centra. Má více než 15 let praxe v oboru, stal se osobním trenérem mnoha celebrit a vystupoval i v pořadu Karla Šípa.

Načítání trvalo 0.2180 sekund.