+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

FreeJump areál freestyl

Klíčová slova: skate, freebord, freeski,freeskiing,snowboard,indo

Datum vloľení do katalogu: 12. kv?tna 2009

Popis: Free jump je freestylový areál, kde naleznete skok do vody pro lyže a snowboardy. Nějaké to Jibbovací náčiní: lámačku, picnic table, bedýnku a to vše v létě kdy není sníh. Také trampolínu a další spoustu zábavy.

Web: www.freejump.cz

Další související informace

Max Snowboard

snowboard,páteřák,foto,články,rozhovory – Zajímá vás naše i zahraniční snowboardová scéna? Všechny informace naleznete v sekci News. V sekci Abeceda snowboardu získáte vysvětlení snowboardových výrazů, kterým nerozumíte. Poznáte tak například význam slov backside, deck anebo nose grab.

Saints skate crew

skate,saints,skate crew,crew,skateboarding,praha – Jsme skate crew z prahy.SAINTS SKATE CREW.Prijdte na nase stranky a muzete du videt novinky ze skateoveho sveta a nebo nase videa a zajimave fotky!Jezdime v halvne v praze ale obcas zajedem i mimo prahu.

Fitness a Kulturistika

posilování,cviky,hubnutí,nabírání,svaly,strava,die – Zde naleznete vše o tom jak správně cvičit.Fitness je sport kde se dostanete k vysněné postavě.Podrobný popis jak správně cvičit na těchto stránkách.Také zde naleznete co jíst aby jste zhubnuli nebo nabrali.bojové sporty

Načítání trvalo 0.1859 sekund.