+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Freerider Skatecycle

Klíčová slova: freerider skatecycle, skate cycle

E-mail: info@skatecycle.info

Datum vloľení do katalogu: 15. z??? 2011

Popis: Geniální a revoluční Freerider Skatecycle přicháží i do ČR pořídit si jej můžete i vy. Moderní skateboead s unikátním designem. Vítěz mnoha ocenění přichází do ČR aby nabídnul sportovním nadšencům něco co tu ještě nebylo.

Web: www.skatecycle.info/

Další související informace

Hip Hop a Skate shop

hip hop shop, skate shop, skate, hip hop, dakine – Online Hip Hop shop a Skate shop. Nabízíme streetwear, batohy, oblečení a doplňky značek Dada, Dakine další. Pro zákazníky připravujeme pravidelné akce, slevy a dárky k nákupům. Poštovné ZDARMA při nákupu nad 2000,- jinak od 39,- Kč.

Liquidstore.cz

iron fist street wear skate liquidstore – Liquidstore.cz je liquidující internetový obchod. Najdete zde od každého trochu - skate, streetwear a designové oblečení a doplňky. Od značek světově známých i neznámých - Iron Fist, GLSH a mnoho dalších. Liquidstore.cz si uvědomuje fádnost. Náš internetový obchod ji nesnáší stejně jako nudu!

Fifty-Fifty skateshop a snowboardy

skateshop, snowboard, skate oblečení – Náš skateshop se zaměřuje na prodej snowboard a skate komplety, oblečení, boty a doplňky. Náš kamenný obchod byl založen v roce 1991 původně jako součást cykloobchodu. V roce 1998 se skateshop přesunul do samostatných prostor vedle cykloobchodu. Design obchodu je pojat velmi originálně - pult je z "přeříznutého trabantu" - na poličky posloužil Barkaz - stojany na obleční jsou z klasického lešení....

Načítání trvalo 0.0539 sekund.