+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Freestylearea.eu - realiz

Klíčová slova: Snowpark, snowboard, kemp, camp, freeski,

E-mail: links@wpj.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. listopadu 2013

Popis: Zabýváme se realizací snowparků a souvisejících aktivit. Zajišťujeme komplexní řešení obsahující návrh, stavbu, údržbu snowparků, PR komunikaci a event marketing. V roce 2011 jsme spustili projekt Freestyle Area a v současné době provozujeme tři snowparky s vlastní infrastrukturou a korporátní identitou.

Web: www.freestylearea.eu

Další související informace

On-line hry (1 000 her)

flash hry, flash games,mini games,flash – Zahrajte si jednu ze stovek skvělých on-line her setříděných do několika kategorií. Shlédněte 514 zábavných videí, 233 zábavných obrázků, přez 300 animovaných filmečků. To vše zdarma a bez reklam na jednom webu.

Cyklocamp pod Landštejnem

kemp, camp, – Cyklocamp pod Landštejnem nabízí levné ubytování nejen pro cyklisty v oblasti České Kanady – na „trojmezí“ Čech, Moravy a Rakouska. Cyklocamp pod Landštejnem nabízí levné ubytování nejen pro cyklisty v oblasti České Kanady – na „trojmezí“ Čech, Moravy a Rakouska.

Autogames

Škoda fabia S2000, Dfinance a.s., Mit Metal, PSG, – Vícemistři Evropy v rally 2010, posádka Antonín Tlusťák - Jan Škaloud jezdící ve voze Škoda Fabia S2000 za tým A.T. Motosport je podporována společnostmi D Finance, Mit Metal, PSG, Autogames, Akvahelp a Horizont travel.

Načítání trvalo 3.4507 sekund.