+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Funtandem-Tandemové sesky

Klíčová slova: tandemový seskok,dárek, dárkový poukaz,

E-mail: sima@funtandem.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ?nora 2010

Popis: Nabízíme tandemové seskoky s profesionály na letištích po celé ČR.Základní výcvik pro začínající parašutisty i formou AFF.Tandemový seskok je možné také darovat.Dárkové poukazy v luxusním balení.Osobní přístup instruktorů.

Web: www.funtandem.cz

Další související informace

Tandemové seskoky

tandemové seskoky, tandem, tandemový seskok – Nabízíme tandemové seskoky s profesionálními tandempiloty a samostatné seskoky. Tandemové padáky jsou vybaveny záložním padákem a bezpečnostním počítačem. Při seskocích u nás jste pojištěni. Vše potřebné pro seskok vám zapůjčíme. Originální dárek.

Mistrovství evropy

parašutismus, seskoky padákem, tandemový seskok – Od 31. srpna do 5. září 2009 se konalo v Prostějově Mezinárodní mistrovství Evropy a Světový pohár v parašutismu. Sešlo se zde téměř 300 parašutistů ze 20 zemí světa.Od 31. srpna do 5. září 2009 se konalo v Prostějově Mezinárodní mistrovství Evropy a Světový pohár v parašutismu. Sešlo se zde téměř 300 parašutistů ze 20 zemí světa.

Dárkový eshop Darios.cz

dárek, dárky, dárkový obchod – Darios.cz je specializovaný dárkový e-shop, ve kterém naleznete dárky pro muže, pro ženy, různé netradiční dárky. Dárky jsou rozdělené do přehledných kategorií jako domácnost, kuchyň, koupelna, zdraví, cestování, luxusní dárky, telefony, zahrada , a další.

Načítání trvalo 0.0668 sekund.