+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Funtandem-Tandemové sesky

Klíčová slova: tandemový seskok,dárek, dárkový poukaz,

E-mail: sima@funtandem.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ?nora 2010

Popis: Nabízíme tandemové seskoky s profesionály na letištích po celé ČR.Základní výcvik pro začínající parašutisty i formou AFF.Tandemový seskok je možné také darovat.Dárkové poukazy v luxusním balení.Osobní přístup instruktorů.

Web: www.funtandem.cz

Další související informace

Paragliding Tandem

paragliding, tandemový seskok, tandemové seskoky – Paragliding v tandemu s profesionály, škola paraglidingu, prodej vybavení pro létání, firemní akce na míru v zajímavých lokalitách. Exkluzivní dárkové balení tandemového letu. Největší paraglidingové centrum v ČR.

Dárkové koše

Dárkový koš, dárková kazeta, dárky, výjimečný koš – Vychutnejte si výjimečné dárkové koše plné delikates. Darujte svým blízkým dárkové koše a kazety s českými i zahraničními delikatesami. Pokud nevíte co darovat svým blízkým, zkuste netradiční dárek v podobě dárkového koše.

Seskoky padákem

tandemový seskok cena, tandemový seskok sleva, tan – Nevšedním adrenalinovým zážitkem, případně dárkem, který je k nezaplacení, je například tandemový seskok. Tento druh sportu je velice kvalitní a vyhledává jej poslední dobou spousta různých lidí všech věkových kategorií.

Načítání trvalo 0.0592 sekund.