+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Golf na greenu

Klíčová slova: golf

E-mail: aquapage@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 11. z??? 2010

Popis: Golfový portál - golf pro každého. Na webu naleznete články o golfu, diskusní golfové fórum, chat pro vyznavače golfu, rady, návody, informace o golfových akcích, možnost vložení vývoje vlastního handicapu

Web: www.nagreenu.cz

Další související informace

Golf Marina Praha

golf, golfové hřiště, golfový resort, golfový míče – Cvičný golfový areál na Rohanském ostrově v Praze nabízí všem zájemcům o seznámení s golfem stejně jako o procvičování a rozvíjení již získaných golfových dovedností možnosti využití hry z kobercových rohoží i z trávy, putting a chipping green, bunker play. K dispozici je i 5 krytých odpališť k využití při méně příznivém počasí. Samozřejmostí je půjčovna a golfová škola.

Švih.cz-golfový hendikep

golf, hendikep – Stránky věnované golfovému hendikepu a jeho výpočtu, včetně tabulek hracích hendikepů pro všechna česká hřiště. Kromě předdefinovaných koeficientů podle českých golfových hřišť, máte možnost využít i hendikepovou kalkulačku, pomocí které si vypočtete hrací hendikep pro jakékoli hřiště.

Easy GOLF

golf, easygolf, kurz golfu, golfové turnaje – Easy GOLF přiblíží golf každému. Pořádáme turnaje, naučíme vás vše od základu po pokročilé, uspořádáme firemní akce na golfu. Zajišťujeme firemní prezentace na golfových kláních. Máme školené lektory a lektorky.

Načítání trvalo 0.0880 sekund.