+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Golfcourses.cz

Klíčová slova: golf, golfový klub, jamka, birdie, golfova hriste

Datum vloľení do katalogu: 29. dubna 2009

Popis: Komplexní přehled o aktuálním dění v golfových klubech a jejich hřištích na jednom místě! Mimo to jsou na stránkách hřišť jejich recenze, mapy příjezdu, herní rozbory jednotlivých jamek, sekce jak na golf, fotogalerie a další.

Web: www.golfcourses.cz

Další související informace

Buena Vista Club

klub, hudební, taneční, party, DJ, koncert, plzeň – Buena Vista Club je multifunkční klub v centru Plzně. Pořádáme hudební koncerty, taneční party, tématické večery a divadelní představení. Nabízíme pronájem prostor a techniky pro konference, semináře, oslavy a školení.

Karma Lounge

klub, karma, lounge, orientalní, kuchyně, jídlo – Klub Karma Lounge, je neustále žhavá a akční atmosféra, kterou výborně doplňuje přátelský personál a správná muzika. Orientální kuchyně a disco. Pořadáme pro vás Slasa taneční večery a Regedance. Máme široký výběr koktejlu a dalších lahodných nápojů.

Sokol Heřmaničky

fotbal, sokol, Heřmaničky, fotbalový klub, okres – Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Heřmaničky. Webová prezentace nabízí kompletní tabulky, soupisky, aktuální výsledky i jiné informace z dění tohoto fotbalového klubu, který se nachází v okrese Benešov.

Načítání trvalo 0.0596 sekund.