+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Golfcourses.cz

Klíčová slova: golf, golfový klub, jamka, birdie, golfova hriste

Datum vloľení do katalogu: 29. dubna 2009

Popis: Komplexní přehled o aktuálním dění v golfových klubech a jejich hřištích na jednom místě! Mimo to jsou na stránkách hřišť jejich recenze, mapy příjezdu, herní rozbory jednotlivých jamek, sekce jak na golf, fotogalerie a další.

Web: www.golfcourses.cz

Další související informace

Callaway .cz - značkové golfové vybavení

Callaway, golf, golfový obchod, golfshop – Autorizovaný prodejce značkových golfových holí a vybavení Callaway golf. Úžasně dlouhý a geniálně - takový je Callaway. Golfové hole na míru, golfové boty, bagy, míče doplňky a oblečení. Neváhejte a navštivte nás!

Fotbal Popice

Fotbal popice, popice, fotbal, tj sokol, hriste – TJ Sokol popice - internetové stránky fotbalového klubu. Naleznete zde veškeré dotupné informace o TJ Sokol popice. Dále stránky obsahují volnou diskuzi, fotogalerii, videogalerii, rozpis utkání, profily hráčů A a B týmu, historii celého klubu a mnoho dalšího

Golfové potřeby Praha

golf, golfové potřeby, golf praha, golf shop – Golfové vybavení světových značek. Nabízíme golfové potřeby, hole, bagy, golfové míčky, boty, oblečení. V nabídce máme značky Adidas, Golfino, Callway, Bridgestone a další. Prodej online i v kamenných prodejnách.

Načítání trvalo 0.0706 sekund.