+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Golfcourses.cz

Klíčová slova: golf, golfový klub, jamka, birdie, golfova hriste

Datum vloľení do katalogu: 29. dubna 2009

Popis: Komplexní přehled o aktuálním dění v golfových klubech a jejich hřištích na jednom místě! Mimo to jsou na stránkách hřišť jejich recenze, mapy příjezdu, herní rozbory jednotlivých jamek, sekce jak na golf, fotogalerie a další.

Web: www.golfcourses.cz

Další související informace

Relax golf - Indoor Golf

golf, klub, hra, simulátor, relax, trénink, výuka, – Relax golf Jihlava vám umožní hru na jednom z nejlepších simulátorů světa. Nádherná animovaná příroda, vše v pohybu, sledování míče kamerou. Hra na hřišti, trénink, výuka, clubfitting. Pohádkový golf pro děti, minigolf, soutěže, turnaje.

Golfové vybavení, golfové

golf, golfové vybavení, golfové sety, golfová – Golfový eshop Golf Europe nabízí široký sortiment potřeb pro golfisty - jak začátečníky, tak pokročilé. Golfové sety, bagy, hole, oblečení, týčka, golfové tréninkové pomůcky. Speciální sety pro golfové začátečníky.

Magazín o automobilech zn

Volkswagen, VW, Golf, Passat, Polo – Magazín o autech z koncernu Volkswagen - Pólo, Nový Golf, Passat, Jetta, Touran, Passat CC, Sharan, Touareg, Phaeton, Scirocco, Multivan, Caddy, Transporter. Prodejci Volkswagen Praha a Brno. Zajímavosti, videa, články, recenze.

Načítání trvalo 0.0904 sekund.