+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Golfové tábory

Klíčová slova: golfové tábory, golfové prázdniny, golfové hřiště

E-mail: recepce@korenec-golf.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. prosince 2012

Popis: Pro Vás i Vaše blízké jsme připravili výhodné varianty týdenních prázdninových kurzů v Golf & Ski Resort Kořenec u Boskovic. Vychutnejte si golf v srdci přírodního parku, v bezprostřední blízkosti Moravského krasu a propasti Macocha.

Web: www.golfove-prazdniny.cz

Další související informace

Golfové vybavení, golfové

golf, golfové vybavení, golfové sety, golfová – Golfový eshop Golf Europe nabízí široký sortiment potřeb pro golfisty - jak začátečníky, tak pokročilé. Golfové sety, bagy, hole, oblečení, týčka, golfové tréninkové pomůcky. Speciální sety pro golfové začátečníky.

obec Bernolákovo

Bernolákovo, obec, Senec, golf, golfové hřiště, Ka – Bernolákovo nedaleko Bratislavy bylo v historii známé jako obec Číkles. V současnosti je obec vyhledávána pro golfové hřiště, několik památek a působil zde i známých slovenský národní buditel Anton Bernolák

Golfové vybavení

golfové vybavení – Internetový obchod s golfovými vozíky, golfovým vybavením a dalším příslušenstvím. Půjčovna golfového vybavení. Prodejce profesionálního vybavení osvědčených značek, nejlepší ceny v ČR. Profesionální golfové vybavení osvědčených značek.

Načítání trvalo 0.0698 sekund.