+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Golfové tábory

Klíčová slova: golfové tábory, golfové prázdniny, golfové hřiště

E-mail: recepce@korenec-golf.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. prosince 2012

Popis: Pro Vás i Vaše blízké jsme připravili výhodné varianty týdenních prázdninových kurzů v Golf & Ski Resort Kořenec u Boskovic. Vychutnejte si golf v srdci přírodního parku, v bezprostřední blízkosti Moravského krasu a propasti Macocha.

Web: www.golfove-prazdniny.cz

Další související informace

Austerlitz Golf Resort

golfové hřiště, golf ,golfový turnaj, golfové hole – Golfové hřiště Austerlitz Golf Resort se nachází ve Slavkově u Brna a bylo projektováno renomovanou rakouskou golfovou architekturou. Součástí golfového hřiště jsou kvalitní tréninkové plochy umístěné v bývalém zámků.

Golfové zájezdy, levné green fee

cestovní kancelář, golfové zájezdy, green fee, – Cestovní kancelář GolfbookingCZ nabízí golfové zájezdy nejen pro destinace Egypt, Turecko, Španělsko, Kanáry, Portugalsko, Itálie, Slovinsko. Nabídka green fee za levné, zvýhodněné ceny.

Easy GOLF

golf, easygolf, kurz golfu, golfové turnaje – Easy GOLF přiblíží golf každému. Pořádáme turnaje, naučíme vás vše od základu po pokročilé, uspořádáme firemní akce na golfu. Zajišťujeme firemní prezentace na golfových kláních. Máme školené lektory a lektorky.

Načítání trvalo 0.0756 sekund.