+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Golfové zájezdy a pobyty

Klíčová slova: golf, zájezd, pobyt

E-mail: golfovecesty@vxv.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. kv?tna 2009

Popis: Golfový portál pro Vás. Golfové zájezdy do celého světa pro Vás. Osobně pro Vás testujeme golfová hřiště i hotely. Informace o stovkách golfových hřišť a hotelů. Golfové pobyty Turecko Belek, Portugalsko Lisabon, Dominikánská Republika a další.

Web: www.golfove-cesty.cz

Další související informace

Cestovní agentura Martino

dovolená, zájezdy, zájezd, cestovní kanceláře – Nabídka více jak 100 cestovních kanceláří na jednom místě. Dovolená přes internet snadno a rychle. Zájezdy německých CA. Last minute, na poslední chvíli, pobytové, poznávací, lyžařské, exotiké zájezdy a okružní plavby.

DiscGolfPark

discgolfpark, discgolf, disc golf, frisbee, golf, – DiscGolfPark je koncept realizace discgolfových hřišť s využitím materiálu americké společnosti Innova. DiscGolf je dynamicky se rozrůstající outdoorová aktivita vhodná pro každého. DiscGolfové hřiště je jedna z nejdostupnějších forem vybudování nového sportovně - rekreačního zařízení.

Víkendové pobyty pro všec

víkend, fajnvikend, kam o víkendu, víkendový pobyt – Portál Fajnvikend.cz se zabývá prodejem víkendových pobytů v ČR i v zahraničí se zaměřením na romantiku a wellness, rodinné víkendy, golfové a sportovní víkendy a gurmánské víkendy. Nabízíme víkendy pro dva, rodiče s dětmi i pro nezadané a také pro sportovní fanoušky.

Načítání trvalo 1.8156 sekund.