+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Golfové zájezdy a pobyty

Klíčová slova: golf, zájezd, pobyt

E-mail: golfovecesty@vxv.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. kv?tna 2009

Popis: Golfový portál pro Vás. Golfové zájezdy do celého světa pro Vás. Osobně pro Vás testujeme golfová hřiště i hotely. Informace o stovkách golfových hřišť a hotelů. Golfové pobyty Turecko Belek, Portugalsko Lisabon, Dominikánská Republika a další.

Web: www.golfove-cesty.cz

Další související informace

OUTDOOR CENTER s.r.o.

Volný čas, rekreace, zábava, sport, outdoor, pobyt – Zaměřuje se na pořádání programů pro školy (školní výlety, adaptační, zimní a sportovní kurzy, aj.) a pedagogy, firmy i širokou veřejnost. Další činnosti: stavba a provoz lanových parků, provoz cestovní agentury - pobytové programy v ČR i zahraničí.

DiscGolfPark

discgolfpark, discgolf, disc golf, frisbee, golf, – DiscGolfPark je koncept realizace discgolfových hřišť s využitím materiálu americké společnosti Innova. DiscGolf je dynamicky se rozrůstající outdoorová aktivita vhodná pro každého. DiscGolfové hřiště je jedna z nejdostupnějších forem vybudování nového sportovně - rekreačního zařízení.

Dokonalý zážitek

pobyt v Alpách, ferrari, rafting, pobytové balíčky – Věnujte zážitek jako dárek, let balonem, jízda s Ferrari, pilotem letadla na zkoušku, pilotem formule, rafting v Alpách, nebo pobyt na zámku. A co požádat svou vyvolenou polovičku o ruku vysoko v oblacích, zkrátka dokonalý zážitek pro všechny. Jsme tu pro Vás s top zážitky nejen z České republiky.

Načítání trvalo 0.0651 sekund.