+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Golfový magazín

Klíčová slova: golfové statistiky, golfové výsledky, golf

Datum vloľení do katalogu: 22. srpna 2012

Popis: Online magazín pro golfisty, jehož součástí je systém statistik a evidence golfových výsledků. V databázi najdete včechana hřiště ČR a SR a dále nejoblíbenější zahraniční hřiště. Kromě výsledků vám statistiky umožní sledovat počet trefených fervejí, greenů a počet patů, statistiky na jednotlivých hřištích i jamkách. V magazínu najdete také rady a tipy na zlepšení golfové hry, tipy na cesty za golfem, recenze golfového vybavení a spoustu dalších zajímavých informací.

Web: www.golfovy-magazin.cz/

Další související informace

Moderní sporty

Sport, moderní, sporty, golf, bowling, squash – Výběr nejzajímavějších a nejvyhledávanějších moderních sportů v České Republice i na celém světě. Výběr nejzajímavějších a nejvyhledávanějších moderních sportů v České Republice i na celém světě.

Dětské-lyže.cz

Blizzard, Rossignol, Roxy, Giro, Nordica, Tecnica – Eshop se specializuje na lyže, snowboardy, helmy, běžky, lyžařské boty, lyžařské brýle, cyklistické přilby, batohy, hodinky, běžecké lyže značek: ATOMIC, BLIZZARD, ROSSIGNOL, ROXY, SPORTEN, Elán, CAMELBAK, FLOW, GRAVITY, GIRO, Fischer, Nordica, TECNICA, SALICE, BURTON, Carrera, SUUNTO, POLAR, Casio, DEUTER, BOTAS, Salomon, BELL, DALBELLO, ALPINA, Dynastar, Fischer. Provozujeme servis lyží a snowboardů, půjčovnu lyží, snowboardů a běžek.

Načítání trvalo 0.1682 sekund.