+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Goshindo moderní bojové

Klíčová slova: boj, umeni, technika, udery, paceni, sebeobrana

E-mail: sub@pnm.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?nora 2009

Popis: Goshindo, moderní bojové umění vycházející tradice samurajských bojovníků. Goshindo je sebeobranný bojový systém umění boje, které využívá jak techniky hodů, páčení či úchopů, tak i techniky úderů a mnoho dalšího

Web: www.goshindo.cz

Další související informace

Spotřební elektronika - Asuseee.cz

výpočetní technika, spotřební elektronika, stolní – Pokud hledáte moderní výpočetní techniku a kvalitní elektroniku, navštivte internetový obchod Asuseee.cz. Najdete u nás za skvělé ceny širokou nabídku produktů firmy ASUS. Velmi rádi Vám také s výběrem produktů pomůžeme.

Centrální mazání a mazací technika

Centrální mazání, mazací technika, mazací lisy – Komplexní dodávky centrálních mazacích systémů LINCOLN do všech odvětví průmyslu, kvalitní mazací technika - mazací hlavice, mazací lisy a přístroje, automatické maznice, přečerpávací technika atd.

Strixovo obrázky

ilustrace, tvorba, umění, ilustrace knih, ilustrac – Jan Dřevíkovský - Nabízím ilustrace knih, deskových i počítačových her. Specializuji se na digitální malbu a grafiku. Zpracovávám i 3d grafiku, především architektonické vizualizace a fractal art. Na stránách představuji i portfolio volné tvorby.

Načítání trvalo 0.0657 sekund.