+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HC 1970 Bolevec

Klíčová slova: pozemní hokej, pozemni hokej, hokej, bolevec,plzen

Datum vloľení do katalogu: 14. b?ezna 2009

Popis: HC 1970 Bolevec Nejstarší klub pozemního hokeje v Plzni. Klub s dlouholetou tradici. Web venovany klubu pozemniho hokeje v Plzni. Nelikokanasobny mistr CR a ucastnik extraligy pozemniho hokeje. Navstivte nas!

Web: hcb.cz

Další související informace

Hokejbal info - hokejbalo

hokejbal, floorbal, hokej, eshop, vybavení – Hokejbal info - hokejbalový informační server přináší užitečné informace ze světa hokejbalu, hokeje a floorbalu. Najdete zde aktuální informace, články a doporučení s přímým odkazem na specializovaný e-shop s hokejbalovým a hokejovým vybavením.

Bazar na lyže, hokej, sno

bazar, inzerce, lyže, hokej, snowboard, brusle – Bazar pro zimní sporty. Nákup a prodej lyží, snowboardů, vázání, bruslí, chráničů i hokejové výstroje. Inzerce zdarma. Bazar pro zimní sporty. Nákup a prodej lyží, snowboardů, vázání, bruslí, chráničů i hokejové výstroje. Inzerce zdarma.

MS v hokeji 2012

hokej, ms v hokeji, ms v hokeji 2012, mistrovství – Stránky věnované mistrovství světa v hokeji 2012 ve Finsku a Švédsku s informacemi o zápasech, místě konání a aktualitami. Po každém zápase najdete na webu aktuální informace o hře a zhodnocení. Dále aktuální výsledky a tabulku skupin.

Načítání trvalo 0.0563 sekund.