+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HC 1970 Bolevec

Klíčová slova: pozemní hokej, pozemni hokej, hokej, bolevec,plzen

Datum vloľení do katalogu: 14. b?ezna 2009

Popis: HC 1970 Bolevec Nejstarší klub pozemního hokeje v Plzni. Klub s dlouholetou tradici. Web venovany klubu pozemniho hokeje v Plzni. Nelikokanasobny mistr CR a ucastnik extraligy pozemniho hokeje. Navstivte nas!

Web: hcb.cz

Další související informace

Sport Holding

sport, fitness, hokej, fotbal, horské kolo – Eshop s kompletní nabídkou vybavení pro rekreační i profesionální sport. Celoroční akce a velká část zboží skladem. Nabízíme potřeby pro hokejisti fotbalisti, potřeby na fitness, pro cyklsty a spostu dalších potřeb pro sportovce.

Hokej-obchod.cz

hokej, hokejová výstroj, brusle, hokejky, easton – Internetový prodej hokejové výstroje a potřeb pro lední hokej. Nabízíme vše od tkaničky do hokejových bruslí, přes kompletní výstroj hráče či brankáře, až po píšťalku pro rozhodčí. V nabídce naleznete vybavení jako jsou brusle, hokejky, helmy, masky, chrániče, betony, rukavice, vyrážečky, dresy a spoustu dalších od všech světových značek jako CCM, Cooper, Easton, Fischer, Frontier, Hejduk, Hespeler, ITECH, MPS-Passvilan, Nike-Bauer, Opus, Powerslide, RbK, Tackla, TPS, Trospo, Warrior a dalších.

Načítání trvalo 0.0609 sekund.