+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HC 1970 Bolevec

Klíčová slova: pozemní hokej, pozemni hokej, hokej, bolevec,plzen

Datum vloľení do katalogu: 14. b?ezna 2009

Popis: HC 1970 Bolevec Nejstarší klub pozemního hokeje v Plzni. Klub s dlouholetou tradici. Web venovany klubu pozemniho hokeje v Plzni. Nelikokanasobny mistr CR a ucastnik extraligy pozemniho hokeje. Navstivte nas!

Web: hcb.cz

Další související informace

Bazar na lyže, hokej, sno

bazar, inzerce, lyže, hokej, snowboard, brusle – Bazar pro zimní sporty. Nákup a prodej lyží, snowboardů, vázání, bruslí, chráničů i hokejové výstroje. Inzerce zdarma. Bazar pro zimní sporty. Nákup a prodej lyží, snowboardů, vázání, bruslí, chráničů i hokejové výstroje. Inzerce zdarma.

Živé sportovní přenosy zdarma

Živý přenos, přenos online, fotbal, hokej, tenis – Na internetovém portálu SportOnline-zive.cz najdete odkazy na veliké množství živých sportovních přenosů ve velmi dobré kvalitě. Českým sportovním fanouškům dáváme k dispozici sportovní videa počínaje fotbalem, hokejem a tenisem.

Sport-trip.cz

fotbal, hokej, sport, poker, zábava, zájezdy – Sport-trip nabízí cestování za fotbalem, hokejem a zábavou. Připravíme pro vás zájezd na míru a přesně dle vašich představ. Využijte naší širokou nabídku zájezdů a podívejte se s námi do celého světa.

Načítání trvalo 0.0593 sekund.