+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HC Compact

Klíčová slova: Posilovací stroj,fitness,rotoped,činky,lavice

E-mail: info@hcc.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. b?ezna 2009

Popis: Výroba a prodej : posilovací stroje, posilovací lavice, činky, víceúčelové lavičky, ribstoly, profi stroje a další příslušenství pro vybavení fitcenter, sportovní výživa a oblečení. Specializovaná prodejna KETTLER : ergometry, rotopedy, crosstrenažéry a další. Dětský svět KETTLER, zahradní nábytek KETTLER, kočárky a dětský nábytek Herlag

Web: www.hcc.cz

Další související informace

FITHAM fitness shop - vše pro fitness, aerobic a stolní tenis

fitness, rotoped, posilovací stroje, stolní tenis – Prodej vybavení pro fitness, aerobic, a stolní tenis s dopravou po celé ČR zdarma. Nabízíme rotopedy, steppery, elipticaly, posilovací stroje, posilovací věže, lavice.

Posilování a relaxace

posilovací stroje, doplňky – Vybavte si domácí posilovnu či fitness koutek kvalitními přístroji a doplňky. Relaxační a sportovní pomůcky, doprava až do bytu. Vhodný výběr pro amatéry i poloprofesionály, kteří touží po cvičení v domácím prostředí.

Duvlan.cz - fitness eshop

Rotopedy, elipticaly, běžecké pásy, posilovací – Široká nabídka fitness zařízení a sportovních potřeb. Rotopedy, elipticaly, běžecké pásy, posilovací věže a lavice, trampolíny. Rychle a spolehlivě. Vysoká kvalita saručena s značkou Duvlan. Doba dodání do pár dní.

Načítání trvalo 0.0564 sekund.