+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HC Compact

Klíčová slova: Posilovací stroj,fitness,rotoped,činky,lavice

E-mail: info@hcc.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. b?ezna 2009

Popis: Výroba a prodej : posilovací stroje, posilovací lavice, činky, víceúčelové lavičky, ribstoly, profi stroje a další příslušenství pro vybavení fitcenter, sportovní výživa a oblečení. Specializovaná prodejna KETTLER : ergometry, rotopedy, crosstrenažéry a další. Dětský svět KETTLER, zahradní nábytek KETTLER, kočárky a dětský nábytek Herlag

Web: www.hcc.cz

Další související informace

Full-sport.cz

fitness, posilovací stroj, aloe vera, trampolína – Náš internetový obchod je obchůdek plný pomocníků a produktů pro krásnou postavu, ale mimo jiné i pro zdraví. Pomůžeme Vám udržet Vaše tělo ve formě a zárověň fit a to vše v souladu s přírodou. Nakupujte z pohodlí domova.

Colmex - posilovny

venkovní posilovny, hřiště, posilovací stroje – Projektujeme a stavíme venkovní posilovny a hřiště pro seniory. Venkovní posilovací stroje pro parky, nemocnice, lázně a wellness zóny prodáváme i samostatně. Dále zajišťujeme servis, kontroly a certifikaci venkovních hřišť.

Posilovací gumy

posilovací gumy, cvičení – Přestavujeme vám speciální posilovací gumy Thera-Band, které vylepšují koordinaci vašich pohybů a zároveň také přispívají k růstu svalové hmoty. Díky možnostem, které posilovací gumy nabízí, si můžete jednoduše vyzkoušet a vybrat některý cvičebních programů.

Načítání trvalo 0.2090 sekund.