+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HC Compact

Klíčová slova: Posilovací stroj,fitness,rotoped,činky,lavice

E-mail: info@hcc.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. b?ezna 2009

Popis: Výroba a prodej : posilovací stroje, posilovací lavice, činky, víceúčelové lavičky, ribstoly, profi stroje a další příslušenství pro vybavení fitcenter, sportovní výživa a oblečení. Specializovaná prodejna KETTLER : ergometry, rotopedy, crosstrenažéry a další. Dětský svět KETTLER, zahradní nábytek KETTLER, kočárky a dětský nábytek Herlag

Web: www.hcc.cz

Další související informace

outdoor fitness

venkovní posilovací stroje, outdoor fitness – Venkovní cvičební rehabilitační stroje pro všechny věkové kategorie. Venkovní posilovny pro veřejná prostranství, hřiště, parky, rekreační a sportovní areály, koupaliště, seniorské domy apod. Realizace na klíč - návrh, projekt, vizualizace, dodávka, instalace.

Posilování

posilování, cviky, posilovací cviky – Pokud milujete pohyb a zdravý životní styl, potom pro Vás posilovací cviky jsou jedním ze základních činností pro udržení skvělé kondice. Nechte si poradit jak se ještě zdokonalit a cvičit zdravě.

Duvlan.cz - fitness eshop

Rotopedy, elipticaly, běžecké pásy, posilovací – Široká nabídka fitness zařízení a sportovních potřeb. Rotopedy, elipticaly, běžecké pásy, posilovací věže a lavice, trampolíny. Rychle a spolehlivě. Vysoká kvalita saručena s značkou Duvlan. Doba dodání do pár dní.

Načítání trvalo 0.0696 sekund.