+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HC Pilsfans 2009

Klíčová slova: pilsfans,plzen,pilsen,fanousci,tym,pils,fans

E-mail: webmaster@hcpilsfans.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. kv?tna 2010

Popis: Oficiální stránky HC Pilsfans 2009, kde najdete soupisku týmu, rozpis zápasů, aktuální články, fotogalerie, knihu návštěv a další informace. Tým je tvořen fanoušky HC Plzeň 1929. Vyzvěte náš tým v přátelském utkání!

Web: www.hcpilsfans.cz

Další související informace

Gymboss

Gymboss, intervalový časovač, časovač – Gymboss - intervalový časovač je užitečný pomocník, který Vám umožní docílit perfektního zorganizovaní a řízení osobního tréninku a dodá mu pevnou strukturu a disciplínu.GYMBOSS - intervalový časovač dodá Vašemu tréninku pevnou přesně stanovenou strukturu a disciplínu, která povznese Vaše cvičení na vyšší úroveň. Toto jednoduše a intuitivně ovladatelné zařízení Vám zajistí přesné načasování Vámi rozvrhnutých cvičení a tím Vám umožní plně se soustředit na Váš trénink dosahující maximální efektivity.

WGW - minigolf, realizace

stavba, minigolf, adventure golf, crazy golf, mini – Stavíme minigolfová hřiště ve špičkové kvalitě s parametry závodních hřišť. Nabízíme různé druhy minigolfových hřišť od finančně i prostorově nenáročného zahradního minigolfu až po adventure golfové hřiště.

Půjčovna lodí Lužnice

Půjčovna lodí Lužnice – Půjčovna lodí Lužnice - Odyseatour s ochotným personálem a dlouholetou vodáckou tradicí půjčování lodí na Lužnici, Vám jistě udělá radost nejen ve slunných dnech letního odpočinku na řece Lužnici.

Načítání trvalo 0.2083 sekund.