+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

hokejbal.org

Klíčová slova: hokejbal,3+1,bahbl,hokejbal v bratislave, ba liga

E-mail: admin@hokejbal.org

Datum vloľení do katalogu: 8. ?nora 2013

Popis: Oficiálna stránka Bratislavskej hokejbalovej ligy. Jedna z posledných hokejbalových líg, ktorá sa hrá systémom 3+1 s napustenou tenisovou loptičkou. Hokejbal je technickejší oproti systému 5+1 či 4+1, a aj po viac ako 30-tich rokoch sa teší veľkej popularite.

Web: hokejbal.org/

Další související informace

F1News.cz

f1,formule1,formule,f1news.cz – Denní zpravodajství ze zákulisí Formule 1, kde si přečtete o skandálech v F1, rozhovory, přestupy v týmech a aktuální událostí z grand prix včetně výsledků z grand prix, reportáže, profily jezdců, týmů, fotografie a tapety na PC.

Nohejbal Ceska Trebova

Nohejbal, Ceska Trebova – Stranky venujici se nohejbalu v Ceske Trebove a okoli, turnaje, treninky domluva pomoci jednoducheho chatu primo na prvni strance. Stabilni zakladna nohejbalovych uzivatelu, kazdy je vitan , stavte se a dejte o sobe vedet

WGW - minigolf, realizace

stavba, minigolf, adventure golf, crazy golf, mini – Stavíme minigolfová hřiště ve špičkové kvalitě s parametry závodních hřišť. Nabízíme různé druhy minigolfových hřišť od finančně i prostorově nenáročného zahradního minigolfu až po adventure golfové hřiště.

Načítání trvalo 0.2116 sekund.