+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hokejové karty, kartičky,

Klíčová slova: hokejové karty, hokejové kartičky, hokej,

E-mail: kontakt@hokej-karty.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. b?ezna 2011

Popis: Prodáváme hokejové karty, boxy a balíčky NHL. Největší nabídka jersey, patch, ale i řadových a insertních karet u nás! Hokejové balíčky NHL od výrobců Upper Deck, In the game, Panini, Topps, Pacific, Donruss a Pinnacle.

Web: www.hokej-karty.cz

Další související informace

NHL outlet

NHLoutlet, NHL, nhlshop, hokejové dresy, NHL – V naší nabídce naleznete stovky kvalitních značkových hokejových dresů, triček, čepic a bund s tématikou NHL. Značky jako Reebok, CCM, Nike Bauer, Old Time Hockey jsou zárukou kvality a moderního designu. Naším cílem je poskytovat kvalitní a profesionální služby všem fanouškům NHL a hokeje. Snažíme se o maximální spokojenost našich zákazníků a proto budeme i nadále zkvalitňovat naše služby. Věříme, že si z naší bohaté nabídky suvenýrů a oblečení NHL určitě vyberete.

Hokejové potřeby

hokejové potřeby, sportovní potřeby, – Jsme prodejcem potřeb pro hokej a trénink hokeje (balanční desky, brusle a in-line brusle, hokejová výstroj, puky, hole, odborná literatura a audiovizuální materiál) a mnoho dalšího.

Kartářka vysočina

Výklad karet, věštění, tarot, cikánské karty, – Poskytuji výklad karet osobně, telefonicky, přes skype. Automatická kresba a písmo, očištění čaker a aury, léčivé meditace, minulé životy a bloky, tarot, cikánské karty, esoterika, kyvadlo, meditace, magie

Načítání trvalo 0.0561 sekund.