+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Horolezecká škola RockJoy

Klíčová slova: Horolezecká škola, RockJoy, Marmot, Kurzy lezení

E-mail: janhorak@rockjoy.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ?nora 2010

Popis: RockJoy je profesionální horolezecká škola. Naší silnou stránkou jsou dlouholeté zkušenosti s lezením a individuální přístup k zákazníkovi. Poskytujeme kurzy pro úplné začátečníky i pro pokročilé lezce. Důraz je kladen na bezpečnost a praktický nácvik.

Web: www.rockjoy.cz

Další související informace

Jazyková škola Brno

jazykova, skola, brno, kurzy – Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky PELIKÁN nabízí firemní a veřejné jazykové kurzy angličtiny, němčiny, kurzy španělštiny, francouštiny,kurzy italštiny, ruštiny, kurz češtiny pro cizince, pomaturitní kurzy a další kurzy jazyků dle Vašich požadavků. Sídlem jazykové školy Pelikán je Brno.

Taneční škola Brouček

Taneční škola, Taneční škola Praha, Taneční kurzy – Taneční škola Brouček Praha patří mezi nejstarší a nejznámější taneční školy v České republice. Kurzy tance, které naše taneční škola ve městě Praha nabízí, vedou kvalifikovaní zkušení učitelé tance. Naše taneční škola pořádá taneční kurzy pro mládež (taneční kurzy pro začátečníky a pokročilé), taneční kurzy pro dospělé a vysokoškoláky (taneční kurzy pro začátečníky a pokročilé).

Taneční škola, kurzy

Taneční kurzy, tanec, taneční škola, kurzy tance – Taneční škola Ivy Langerové. Naučte se tančit s vítězkou StarDance. Taneční škola se zaručenou kvalitou. Individuální přístup. Přátelské prostředí. Tancem k perfektní postavě, pohybem ke spokojené mysli. Tanec je život, život je pohyb.

Načítání trvalo 0.0547 sekund.