+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Horolezecká škola RockJoy

Klíčová slova: Horolezecká škola, RockJoy, Marmot, Kurzy lezení

E-mail: janhorak@rockjoy.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ?nora 2010

Popis: RockJoy je profesionální horolezecká škola. Naší silnou stránkou jsou dlouholeté zkušenosti s lezením a individuální přístup k zákazníkovi. Poskytujeme kurzy pro úplné začátečníky i pro pokročilé lezce. Důraz je kladen na bezpečnost a praktický nácvik.

Web: www.rockjoy.cz

Další související informace

Tenisová škola ESO

tenisová škola, děti, individuální tréninky – Tenisová škola pro děti, mládež i dospělé. V naší nabídce naleznete individuální tréninky, skupinové tréninky a možnost sparingů. O letních prázdninách pořádáme tenisové kempy. Možnost výuky v anglickém nebo německém jazyce.

Masérská škola

Masérská, škola, kurzy – Masérská škola Vladimíra Němečka. Pořádáme rekvalifikační kurzy pro získání odborné kvalifikace pro sportovní a rekondiční masáže. Masérská škola - Masérské kurzy. Bowenova tlaková masáž, Kurzy Shiatsu - masáže dle japonského léčitelství a mnoho dalších.

Kurzy arteterapie

arteterapie, artefiletika, psychologie, kurzy – Soubor kurzů, přednášek, výtvarných aktivit se zapojením artefiletiky a tvořivých činností. Povídání o víně a jeho degustaci, seznámení se s historií jógy, pěstování čajů a jejich ochutnávkou, setkáním s dobrou gastronomií a zajímavými lidmi.

Načítání trvalo 0.0626 sekund.