+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HoryShora.Cz

Klíčová slova: paragliding, tandemový let,

E-mail: horyshora@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 13. ?ervna 2011

Popis: Tandemové lety - Tandemové lety provádíme nejčastěji vzhledem k počasí v období hlavní sezóny od března do října. S náma však můžete absolvovat tento let i v zimním období. Tandemový paragliding - HoryShora.Cz

Web: www.horyshora.cz

Další související informace

Tandemový seskok

tandemový seskok, tandemové seskoky, tandem,tandem – Tandemový seskok padákem, to je zážitek na celý život. Vyzkoušejte tandemové seskoky padákem s profesionály a skočte si bezpečně ! Tandemový seskok padákem, to je zážitek na celý život. Vyzkoušejte tandemové seskoky padákem s profesionály a skočte si bezpečně ! Tandemový seskok padákem, to je zážitek na celý život.

Tandemový seskok padákem

Tandemový seskok, tandemové seskoky, tandemový – Tandemový seskok, číslo jedna mezi adrenalinovými dárky! Zažijte volný a poté se kochejte krajinou, jak ste ji ještě neviděli. Tandemové seskoky se zkušenými instruktory, na pravidelně servisovaném vybavení a za rozumné ceny!

Tandemový seskok

Tandemový seskok – Tandemový seskok s profesionály. Vyzkoušejte tandemový seskok s ověřenými profesionály, zažijte až minutový volný pád a získejte zážitek na celý život. Tandemový seskok je vhodný pro každého mezi 10 až 99 lety a vážícího méně než 110 kg.

Načítání trvalo 0.0624 sekund.