+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HoryShora.Cz

Klíčová slova: paragliding, tandemový let,

E-mail: horyshora@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 13. ?ervna 2011

Popis: Tandemové lety - Tandemové lety provádíme nejčastěji vzhledem k počasí v období hlavní sezóny od března do října. S náma však můžete absolvovat tento let i v zimním období. Tandemový paragliding - HoryShora.Cz

Web: www.horyshora.cz

Další související informace

Paragliding Tandem

paragliding, tandemový seskok, tandemové seskoky – Paragliding v tandemu s profesionály, škola paraglidingu, prodej vybavení pro létání, firemní akce na míru v zajímavých lokalitách. Exkluzivní dárkové balení tandemového letu. Největší paraglidingové centrum v ČR.

Funtandem-Tandemové sesky

tandemový seskok,dárek, dárkový poukaz, – Nabízíme tandemové seskoky s profesionály na letištích po celé ČR.Základní výcvik pro začínající parašutisty i formou AFF.Tandemový seskok je možné také darovat.Dárkové poukazy v luxusním balení.Osobní přístup instruktorů.

Tandemový seskok

Tandemový seskok – Tandemový seskok s profesionály. Vyzkoušejte tandemový seskok s ověřenými profesionály, zažijte až minutový volný pád a získejte zážitek na celý život. Tandemový seskok je vhodný pro každého mezi 10 až 99 lety a vážícího méně než 110 kg.

Načítání trvalo 0.0852 sekund.