+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HoryShora.Cz

Klíčová slova: paragliding, tandemový let,

E-mail: horyshora@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 13. ?ervna 2011

Popis: Tandemové lety - Tandemové lety provádíme nejčastěji vzhledem k počasí v období hlavní sezóny od března do října. S náma však můžete absolvovat tento let i v zimním období. Tandemový paragliding - HoryShora.Cz

Web: www.horyshora.cz

Další související informace

Tandemové seskoky

tandemové seskoky, tandem, tandemový seskok – Nabízíme tandemové seskoky s profesionálními tandempiloty a samostatné seskoky. Tandemové padáky jsou vybaveny záložním padákem a bezpečnostním počítačem. Při seskocích u nás jste pojištěni. Vše potřebné pro seskok vám zapůjčíme. Originální dárek.

Mladší o pár let

mladší o pár let, plastická chirurgie, stylisté – Life styling je pojem, jenž v našich končinách není ještě příliš rozšířený, což se pořad mladší o pár let snaží napravit. Není nic špatného na tom dopomoci přírodě zásahem plastické chirurgie, změnou oblékání či účesu.

Základní výcvik

tandemový seskok, tandemové seskoky – Láká Vás adrenalin? Chcete udělat něco bláznivého? Vyzkoušejte parašutismus. Zkuste tandemové seskoky se zkušenými instruktory nebo se odvažte a absolvujte parašutistický základní výcvik, AFF výcvik či IAFF výcvik.

Načítání trvalo 0.0637 sekund.