+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Šiškův mlýn

Klíčová slova: Hotel, Ubytování, Golf

E-mail: siskuvmlyn@formanek.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. b?ezna 2009

Popis: Šiškův mlýn se nachází na Českomoravském pomezí u obce Vanov nedaleko Telče v nadmořské výšce 520m pod jedním z nejvyšších vrcholů Českomoravské vysočiny - Javořicí. Je součástí nádherné krajiny s lesy, loukami a rybníky. V blízkém okolí mlýna je řada přitažlivých míst, která jsou cílem vycházek a výletů: především město Telč, jehož náměstí je na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO; zřícenina hradu Štamberk, hrad Roštejn... Překrásná krajina s kouzlem zahrady i parku je jako stvořená pro sportování i odpočinek.

Web: www.siskuvmlyn.cz

Další související informace

golfový trenér

goflový trenér, trenér golfu, lekce golfu, golf – Golfový trenér, nabídka lekcí pro děti a dospělé v Praze. Tréninky probíhají na driving range na Rohanském ostrově. Pořádání individuálních kurzů, golfových akademií, zájezdů za golfem. Servis a opravy holí.

Jízdní horská a dětská ko

Jízdní kola, dětská kola, horská kola, cyklo doplň – Prodáváme kvalitní jízdní kola od roku 1993. Specializujeme se na všechny druhy jízdních kol. Od dětských kol až po klasická horská kola. Na e-shopu si můžete objednat z našeho sortimentu jízdních kol a to rychle bez registrace.

Půjčovna lodí Vltava

Půjčovna lodí Vltava, Půjčovna lodí – Půjčovna lodí Vltava - Odyseatour s ochotným personálem a dlouholetou vodáckou tradicí půjčování lodí na Vltavě, Vám jistě udělá radost nejen ve slunných dnech letního odpočinku na řece Vltavě.

Načítání trvalo 0.1580 sekund.