+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HRÁČI.info - hodnoť ve fotbalu a hokeji

Klíčová slova: play off, liga, fotbal, hokej, extraliga

E-mail: searchmail@lunchtime.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. dubna 2010

Popis: Unikátní systém hodnocení výkonu hráčů ve fotbale, hokeji a dalších sportech. Vyjádřete svůj názor nebo sledujte zápasy, které jste neviděli.

Web: www.hraci.info

Další související informace

Babylon Cup!

Babylon Cup, turnaj, malá kopaná, fotbal, babylon – Stránky dvoudenního turnaje v malé kopané, s doprovodnými akcemi, který se koná ve fotbalovém areálu v Jaroměři. Turnaj je určen pro všechny neregistrované i regostrované amatérské i profesionální hráče, v jakémkoliv věku.

Nova sport online vysílán

Nova sport, sport, online, živě, přenos, fotbal, n – Nova sport (dříve Galaxie Sport) je sportovní televizní stanice televize Nova. Ve své stávající podobě a pod názvem Nova Sport vysílání začlo 4. října 2008. Novu sport vede dlouholetý programový ředitel Galaxie sport Marek Kindernay, který televizi profiloval od jejího vzniku v dubnu 2002.

Sportsbooks Česko

sázení, tipy, fotbal, hokej, tenis – Sázkaři, přestaň sponzorovat svého bookmakera!!! Portál s diskuzním fórem zaměřený na on-line sázení. Zaregistruj se zdarma a zvyš svou úspěšnost při sázení. Denně tipy na fotbal, hokej, tennis, ... a další sporty.

Načítání trvalo 0.0589 sekund.