+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hrajeme Squash

Klíčová slova: Squash, Pravidla, Kurty, Rakety, Míčky, Oblečení

E-mail: hrajemesquash@ic.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. prosince 2010

Popis: Stránky zaměřené na squashové začátečníky poskytují základní informace o pravidlech a vybavení, které budete potřebovat. Pro pokročilé hráče jsou jako inspirace připravena videa, která zachycují při hře squashové profesionály.

Web: www.hrajemesquash.ic.cz/

Další související informace

VŠ LIGA - squash

squash, liga – Amatérská squashová soutěž pro studenty i absolventy vysokých škol. Pro hráče a hráčky všech úrovní, i začátečníky. Pravidelně se pořádají turnaje jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Žebříček je rozdělen dle výkonnosti.

Outdoor

Outdoor, oblečení, termoprádlo, boty, karimatky – Outdoor eshop s vybavením pro turistiku, hory, horolezectví, treking a vodu. Nabízíme oblečení, termoprádlo, boty, lezečky, bundy, batohy, spacáky, stany, lana, hole, karimatky, čelovky, čluny značky Asolo, Direct Alpine, Craft, Coleman, Moira a další.

Squash Fitness Chomutov

squash, fitness, posilovna, indoor cycling, joga – squash, fitness, posilovna, indoor cycling, joga, powerjoga, orientalni tanec, spinning, sauna, solarium, sportshop, sportbar, chomutov, club, sport, jumping, pilates, pronajem salu a sluzby pro firmy

Načítání trvalo 0.0696 sekund.