+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hrajeme Squash

Klíčová slova: Squash, Pravidla, Kurty, Rakety, Míčky, Oblečení

E-mail: hrajemesquash@ic.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. prosince 2010

Popis: Stránky zaměřené na squashové začátečníky poskytují základní informace o pravidlech a vybavení, které budete potřebovat. Pro pokročilé hráče jsou jako inspirace připravena videa, která zachycují při hře squashové profesionály.

Web: www.hrajemesquash.ic.cz/

Další související informace

Zumba

zumba, oblečení, video, tanec, cvičení, lekce – Zumba je sportovní aktivita, spočívající v kombinaci posilovacích cviků a tanečních kroků za doprovodu latinsko-americké hudby. Vysvětlíme vám, proč je právě zumba ideální pro hubnutí. Poradíme vám jaké oblečení na zumbu nosit.

Nábytek Žďár nad Sázavou

golfové, hole, vybavení, míčky, železa, drivery – Online prodej golfových holí a originálního golfového vybavení světových značek. golfové, hole, vybavení, míčky, železa, drivery, fairway dřeva, puttery, hybridy, wedge, sety, bagy golfové, hole, vybavení, míčky, železa, drivery, fairway dřeva, puttery, hybridy, wedge, sety, bagy

Tenisové vybavení Babolat

Batolat, tenisové rakety, tenisové míče, míčky – Babolat se dlouhodobě řadí mezi lídry na trhu ve výrobě kvalitního tenisového vybavení pro profesionály, ale i amatérské hráče. Vyzkoušejte tenisové rakety, míče, výplety či tenisovou obuv značky Babolat.

Načítání trvalo 0.2514 sekund.