+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

http://lyzovanikaprun.inf

Klíčová slova: lyžování,kaprun

E-mail: do.sveta09@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 2. prosince 2009

Popis: Základní informace o ledovcovém lyžařském středisku Kaprun. Aktuální počasí, výška sněhu, ubytování v rakouském Kaprunu a také nabídka lyžařských zájezdů. Vydejte se na ledovec a nemusíte se bát nedostatku sněhu.

Web: Lyžování Kaprun

Další související informace

Lyžování Livigno

lyžování,livigno – Základní informace o lyžařském středisku Livigno. Aktuální počasí, výška sněhu, ubytování v italském Livignu a také nabídka lyžařských zájezdů. Navštivte toto populární italské středisko a užijte si lyžování do systosti.

Gymboss

Gymboss, intervalový časovač, časovač – Gymboss - intervalový časovač je užitečný pomocník, který Vám umožní docílit perfektního zorganizovaní a řízení osobního tréninku a dodá mu pevnou strukturu a disciplínu.GYMBOSS - intervalový časovač dodá Vašemu tréninku pevnou přesně stanovenou strukturu a disciplínu, která povznese Vaše cvičení na vyšší úroveň. Toto jednoduše a intuitivně ovladatelné zařízení Vám zajistí přesné načasování Vámi rozvrhnutých cvičení a tím Vám umožní plně se soustředit na Váš trénink dosahující maximální efektivity.

WGW - minigolf, realizace

stavba, minigolf, adventure golf, crazy golf, mini – Stavíme minigolfová hřiště ve špičkové kvalitě s parametry závodních hřišť. Nabízíme různé druhy minigolfových hřišť od finančně i prostorově nenáročného zahradního minigolfu až po adventure golfové hřiště.

Načítání trvalo 0.1590 sekund.