+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Informace o lyžích a jeji

Klíčová slova: lyže, snowboard, lyžování, zima, sníh, počasí

E-mail: ubytlyznet@nasehory.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. kv?tna 2010

Popis: Informace o druzích lyží, možnosti lyžování, odkazy na ubytování a mnoho užitečných informací. Informace o sportech provozovaných na prknu jako například surfing, snowkiting, skateboard, landkiting a další.

Web: ubytovani-lyzovani.net

Další související informace

Skateshop a Snowboard sho

Skateshop, Skate shop, Snowboardshop, Snowboard – Skateshop a Snowboardshop s širokým výběrem zboží - vše na skate a snowboard, oblečení i hardware. Prodej ověřených značek Burton, Horsefeathers, Vehicle, Adio, Dakine, Nitro, Billabong, DC shoes a dalších.

Freebord

freebord, freebords, snowboard, freebording – Snowboarduješ? Skejtuješ? Wakeboarduješ? Pak by jsi měl vyzkoušet Freebord.Sjeď si cokoliv, kdykoliv, bez permanentky a lyžařů,patentovaná kolečka Freebordu se chovají stejně jako hrany na snowboardu, díky čemuž můžete bez problému zastavit a mít rychlost pod kontrolou, můžete přejíždět do switch stance bez zastavení, stejně jako na snowboardu. Ulice je tvůj snowpark.

ExtremeMAG

FMX,BMX,Lyže,Snowboard,Skate,Freeskiing,X Fighters – Magazín ze světa extrémních sportů. Nejaktuálnější novinky a videa těch nejšílenějších sportovců současnosti. FMX, BMX, Lyže, Snowboard, Freeskiing Skate, Cliff Diving a monohem více šíleností v ExtremeMAGu.

Načítání trvalo 0.0740 sekund.