+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Inline kurzy pro děti a dospělé Praha

Klíčová slova: inline kurzy, sportovní kurzy, inline bruslení, fr

Datum vloľení do katalogu: 2. b?ezna 2012

Popis: Věnujeme se výuce inline bruslení a freestyle slalomu. Naši instruktoři vlastní licenci akreditovanou MŠMT ČR. Zakladatelem kurzů je Petr Boháč profesionální závodník freestyle slalomu.

Web: www.kurzyinline.cz

Další související informace

Online sázky jak vyhrávat

online, sázka, sázení, kurzy, kanceláře, tipování – Online sázka jak vyhrávat na internetu, tipování, sázení, sázkové kanceláře na webu, registrace do heren, informace o pokeru, pravidla, strategie. Kursové sázení na internetu 24 hodin denně. Bonusy, recenze, fórum.

REKVALIFIKACNI.info

školení, kurzy, semináře, vzdělání – On-line seznam školících a vzdělávacích programů. Katalog nabízí kurzy, školení, semináře, rekvalifikační kurzy a další vzdělávací akce v celé ČR. POPTÁVKA: hledáme školící firmy z nejrůznějších oborů a/nebo vzdělávací instituce pro prezentaci kurzů a/nebo školení na serveru REKVALIFIKACNI.INFO Texty kurzů, školení a termínů je možné posílat emailem a my neprodleně aktualizujeme vaše údaje o kurzech a termínech. O přidání dostanete zprávu emailem spolu s přihlašovacími údaji pro případné pozdější úpravy. Zároveň získáte možnost přístupu na administrační stránky, kde si i můžete všechno zadat přesně podle vlastních představ.

Kurzy kreslení

kurzy, kreslení pravou mozkovou hemisférou – Kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou pro všechny děti i dospělé. Přestaňte čmárat, začněte kreslit pravou mozkovou hemisférou. Kreslení pravou mozkovou hemisférou nemá nic společného s talentem, jde o odblokování bloku, který vám brání kreslit.

Načítání trvalo 3.4303 sekund.