+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jaromír Jágr 68

Klíčová slova: Jaromir Jagr, NHL, 68, Philadelphia

E-mail: jagr68jaromir@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. listopadu 2011

Popis: Stránky věnované české hokejové legendě Jaromíru Jágrovi s číslem dresu 68. Popisují jeho kariéru, získané trofeje a život od působení v Kladně přes nástup do NHL (Pittsburgh Penguins), působení v ruském Omsku až k současnosnému působení v týmu NHL Philadelphia Flyers.

Web: jagr68jaromir.sweb.cz

Další související informace

Jízdní horská a dětská ko

Jízdní kola, dětská kola, horská kola, cyklo doplň – Prodáváme kvalitní jízdní kola od roku 1993. Specializujeme se na všechny druhy jízdních kol. Od dětských kol až po klasická horská kola. Na e-shopu si můžete objednat z našeho sortimentu jízdních kol a to rychle bez registrace.

Rezervační systém

rezervace, systém, sport, fitness – Jednoduchý systém umožňuje Vaším zákazníkům on-line rezervaci a sledování obsazenosti cvičebních hodin. Zákazník tak nemusí nikam volat a dotazovat se na aktuální stav obsazenosti. Stačí, když se podívá na vaše internetové stránky.

Tyče na pole dance

tyče, na, pole, dance, xsport, xpole, xpert, grip – Nový pole dance eshop s tyčemi na pole dance a dalším příslušenstvím a doplňky. Prodáváme pouze kvalitní a prověřené produkty jako například tyče od XPOLE a další produkty prodávané speciálně na pole dance.

Načítání trvalo 0.0546 sekund.