+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jezdecká škola Pony Praha

Klíčová slova: jezdecká škola,jezdecké kurzy pro děti,ježdění

E-mail: info@ponypraha.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. prosince 2012

Popis: V jezdecké škole Pony Praha nabízíme individuální výukové hodiny, jednorázové lekce a jezdecké kurzy na vysoce kvalitních ponících v Praze na Císařském ostrově pro děti od 3 let. Můžete si přijít odpočinout.

Web: www.ponypraha.cz/

Další související informace

Pepa sport Opava

zdravá výživa, výživa pro sportovce, kulturistika – PEPA SPORT nabízí aminokyseliny, zdravá výživa, výživa pro sportovce, kulturistika, fitness, spalovače tuku, sacharidové nápoje, energetické nápoje, proteinové nápoje, dietní nápoje, posilovací stroje

Taneční škola Brouček

Taneční škola, Taneční škola Praha, Taneční kurzy – Taneční škola Brouček Praha patří mezi nejstarší a nejznámější taneční školy v České republice. Kurzy tance, které naše taneční škola ve městě Praha nabízí, vedou kvalifikovaní zkušení učitelé tance. Naše taneční škola pořádá taneční kurzy pro mládež (taneční kurzy pro začátečníky a pokročilé), taneční kurzy pro dospělé a vysokoškoláky (taneční kurzy pro začátečníky a pokročilé).

AAA ŠKOLÁK

pro školáky, pro předškoláky, hračky, dyslexie – Chytré knížky a hračky, které nejen zabaví, ale poučí a pomohou. Řada z nich je vhodná pro zvládání specifických poruch učení (např. dyslexie) nebo také poruch pozornosti (ADHD, ADD) a hyperaktivity.

Načítání trvalo 0.0729 sekund.