+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jizdní kola - prodej

Klíčová slova: kolo, kola, jízdní kola, prodej jízdních kol

Datum vloľení do katalogu: 31. b?ezna 2009

Popis: Akční ceny jízdních kol a příslušenství na kolo. Vyberte si z naší široké nabídky, kde naleznete jízdní kola, horská kola, trekingová kola, dětská kola a příslušenství. Všechno zboží ihned skladem. Více informací na www.koloshop.cz nebo na tel. 417532677

Web: www.koloshop.cz

Další související informace

BIKEtrip cyklotrasy

cyklotrasy,biker,kolo – BIKEtrip, cyklotrasy s kompletním servisem pro rodiny s dětmi, bikery, cykloturisty. Trasy vedou přírodou, mimo silnice, kolem zajímavostí, jsou napojené na vlak nebo autobus. Každý se může připojit, pošlete nám svou oblíbenou trasu.

LevnýSport.cz

kola author, author, kola gt, horska kola, kola – On-line prodejce lyží (Atomic, Fischer, Volkl, K2), jízdních kol (Author, GT, Rock machine, Mongoose, KTM, Schwinn, 4Ever), fitness (Kettler), střešních nosičů a autoboxů (Thule, Jetbag, Neumann), sportovního oblečení a dalšího sportovního vybavení. Celoroční akce a výprodeje. Možnost individuálního seřízení a vyzvednutí ve 3 kamenných obchodech.

Jízdní kola s tradicí

kolo, jízdní kolo, horské kolo, dětské kolo, – Prodáváme a servisujeme jízdní kola veškerého zaměření již více než 20 let. V našem sortimentu jsou kola zejména horská, crossová, trekingová, silniční, městská, cestovní a dětská včetně koloběžek a odrážedel.

Načítání trvalo 0.0583 sekund.