+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jóga cvičení Praha

Klíčová slova: čínská jóga, tao jóga, čchi-kung, tantrická jóga

E-mail: viktor.puncoch@g-v.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. z??? 2012

Popis: Určené všem zájemcům o relaxačně-cvičební programy pro zlepšení fyzického i duševního zdraví v Praze. Nabízíme: kurzy čínské jógy čchi-kung, kurzy zdravotních cvičení s prvky jógy, kurzy pro bolavá záda, kurzy tradiční tantrické jógy, kurzy omlazovacích cvičení z tao jógy a tantrické jógy a další zajímavé programy.

Web: joga-cviceni-praha.cz/

Další související informace

Mohendžodáro

Mohendžodáro, Tao ženy, Tantra, cvičení pro ženy – Mohendžodáro je tantrické cvičení pro ženy. Je sestaveno z pozic neboli asán, které mají pozitivní vliv na zdraví a psychickou pohodu ženy. Cvičení probouzí sexuální energii, posiluje pánevní dno a dělohu, spevňuje prsa, harmonizuje funkci vaječníků a tvorbu ženských hormonů. Mohenžodáro také posiluje sebedůvěru a životní spokojenost. Proudící sexuální energie vyživuje ženské tělo, obnovuje krásu, mladistvý vzhled a zlepšuje kvalitu života ženy v každém věku. Společný prožitek v kruhu žen probouzí vnitřní ženu a umožňuje poznat sama sebe.

Kundalini -joga.eu

Kundalini jóga, relax, relaxace, stres, antistres – organizujeme kursy s následujícím zaměřením:Relaxace, antistres,psychické a tělesné uvolnění Kundalini,Kundalinijóga, jóga, tantra, Kundalini tantra Indii,cerifikované kursy, školení lektorů na mistrovskou úroveń.

Rehabilitace a Jóga Praha

rehabilitace, jóga, centrum, SM systém, Praha – Nové centrum jógy v Praze, kde se můžete zdokonalit v ásanách a naučit i mnoho nového o svém těle, zdokonalit se v ovládání životní energie, zvýšit svou vitalitu a dosáhnout hlubokého vnitřního míru.

Načítání trvalo 0.0606 sekund.