+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jóga cvičení Praha

Klíčová slova: čínská jóga, tao jóga, čchi-kung, tantrická jóga

E-mail: viktor.puncoch@g-v.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. z??? 2012

Popis: Určené všem zájemcům o relaxačně-cvičební programy pro zlepšení fyzického i duševního zdraví v Praze. Nabízíme: kurzy čínské jógy čchi-kung, kurzy zdravotních cvičení s prvky jógy, kurzy pro bolavá záda, kurzy tradiční tantrické jógy, kurzy omlazovacích cvičení z tao jógy a tantrické jógy a další zajímavé programy.

Web: joga-cviceni-praha.cz/

Další související informace

Thajské masáže THAISUN

thajské masáže, thajská masáž, jóga, bolesti zad – Tradiční thajské masáže jsou prastaré léčitelské umění, které představuje jedinečný systém technik.Tato masáž nespočívá jen v působení síly na tlakové body, ale také v uvolnění svalů, kloubů, šlach, chodidel a natažení páteře. Prostředky práce s tělem této unikátní relaxační masáže jsou akupresura a jóga.Její obrovská výhoda spočívá v uceleném způsobu léčby. Otevřením a pročištěním energetických drah a center se dosáhne nejen toho, že pohyb, který nám dělal velké problémy, se pro nás stane snadno proveditelným, neboť vše souvisí se vším, začne se lepšit i celkové zdraví. Mačkáním tlakových bodů se posílí činnost vnitřních orgánů a tím se zvýší i naše odolnost v celkovém slova smyslu. Následně se dostaví úžasná rehabilitace a regenerace organismu - odstranění bolesti zad a svalstva, následků stresu, psychosomatických onemocnění, zlepšení krevního oběhu apod.

Tepláky na jógu, tajči...

tepláky jóga, košile tajči, kalhoty tai-chi – Prodej pohodlných kalhot (tepláků) na jógu, tajči, aj. relaxační cvičení, vhodné také na masáže. Tepláky mají univerzální velikost a jsou vhodné pro muže i ženy. Košile a trička ušitá ručně ze 100% bavlny.

eCviky: Katalog sportu

Gymnastika, Jóga, Nordic walking, Pilates – Katalog cvičení pro všechny aktivní lidi. Aerobic, Cvičení na míči, Fitness, Gymnastika, Jóga, Nordic walking, Pilates, Posilování a mnoho dalších sportů naleznete na našich webech. Tak nelenošte a buďte aktivní.

Načítání trvalo 0.0762 sekund.