+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jóga cvičení Praha

Klíčová slova: čínská jóga, tao jóga, čchi-kung, tantrická jóga

E-mail: viktor.puncoch@g-v.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. z??? 2012

Popis: Určené všem zájemcům o relaxačně-cvičební programy pro zlepšení fyzického i duševního zdraví v Praze. Nabízíme: kurzy čínské jógy čchi-kung, kurzy zdravotních cvičení s prvky jógy, kurzy pro bolavá záda, kurzy tradiční tantrické jógy, kurzy omlazovacích cvičení z tao jógy a tantrické jógy a další zajímavé programy.

Web: joga-cviceni-praha.cz/

Další související informace

Kundalini - jóga

Kundalini, Kundalini jóga, tantra, Kundalini tantr – organizujeme kursy s následujícím zaměřením:Kundalini,Kundalinijóga, jóga Kundalini tantra, Kundalini masáže, tantrické kundalini masáže masáže,tantra,změněné stavy vědomí, ,lektoři školení v Indii,cerifikované kursy, školení lektorů na mistrovskou úroveń.

OmGym - závěsný systém

OmGym, jóga, rehabilitace, inverzní terapie – OmGym je cvičební nástroj využitelný v široké škále aktivit. Za pomocí madel a provazů z pevné padákoviny můžete cvičit jógu, posilovat, zavěšovat se vzhůru nohama, relaxovat a léčit páteř. Investujte do svého zdraví! OmGym je celá tělocvična v baťůžku. OmGym je radost z pohybu. Pojďte si s námi užívat jako malé děti, plavně se pohupovat a tančit ve vzduchu. I asány z jógy budou hračkou. Podívejte se na svět třeba vzhůru nohama!

Soham Joga

joga, meditace, hatha, ashtanga, soham, bhootshudh – Učím Hatha jógu, Ashtanga jógu, Sóham jógu, meditace Bhůt-Šudhi, Vipassana, Oshovy meditace a Siddha healing. Nabízím individuální lekce u Vás doma, lekce pro firmy a skupiny jógových nadšenců. Uvidíme se na jógové podložce. Namasté

Načítání trvalo 0.0530 sekund.