+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

JÓGA EVA

Klíčová slova: powerjoga, powerjoga Brno, powerjoga Bučovice

E-mail: efilipkova@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. b?ezna 2011

Popis: Zabýváme se cvičením powerjogy a dalších dynamických stylů jogy (vinyasa joga, ashtanga joga) v Brně a okolí (Bučovice), dále chi-toningem a cvičením typu \"body and mind\".Lekce v Bučovicích probíhají v úterý a ve čtvrtek.

Web: www.jogaeva.wbs.cz

Další související informace

Výroba nábytku na míru

nábytek na míru, kuchyně Brno, kuchyňské linky – Jsme firma zaměřující se na komplexní realizace interiéru. Nabízíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, podlahy, dveře a zárubně. Působíme na území Brna a okolí. Za příznivé ceny kvalitní práce.

Kočárky, autosedačky

autosedačky Brno, kočárky Brno, golfové kočárky – Internetový obchod babycar.cz nabízí kojenecké potřeby, kočárky, autosedačky, postýlky a hračky pro Vaše děti. Dále doplňky ke kočárkům, hygienické potřeby, koupací potřeby, nosítka, kojenecké potřeby nebo pomůcky při kojení. To vše za skvělé ceny.

Malování pokojů Brno

malování pokojů Brno, malíři pokojů Brno – Provádíme profesionální malování interiérů pokojů, kanceláří a hal bez ohledu na velikost. Rovněž poskytujeme služby natěračské. Provádíme malování a natírání špičkovými barvami a nejmodernějšími technikami.

Načítání trvalo 2.8590 sekund.