+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

JÓGA EVA

Klíčová slova: powerjoga, powerjoga Brno, powerjoga Bučovice

E-mail: efilipkova@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. b?ezna 2011

Popis: Zabýváme se cvičením powerjogy a dalších dynamických stylů jogy (vinyasa joga, ashtanga joga) v Brně a okolí (Bučovice), dále chi-toningem a cvičením typu \"body and mind\".Lekce v Bučovicích probíhají v úterý a ve čtvrtek.

Web: www.jogaeva.wbs.cz

Další související informace

Marouk.cz

kancelářská židle Brno, kancelářský nábytek Brno – Prodáváme kancelářské židle, křesla, jednací židle, nábytek, plastové židle, jídelní židle a stoly. Interiéry pro kanceláře a restaurace od architekta nebo Feng shui. Zajišťujeme montáž a servis. Doprava je po Brně zdarma.

Real-Palazzo

nemovitosti brno, koupím byt, prodám RD, reality – Firma Real-Palazzo Vám nabízí služby realitní společnosti spojené se stavební činností a možností vybavení Vaší nemovitosti kuchyňskou linkou či jiným nábytkem na míru vč. vestavěných elektrospotřebičů.

Odtah Brno

Odtahová služba, Brno, ekologická likvidace vozide – Odtah Brno - nejlevnější odtahová služba v Brně a okolí – odtah všech typů vozidel a ekologická likvidace vozidel zdarma. Zajistíme odtah vozidel při poruše nebo po havárii i s převozem posádky.

Načítání trvalo 0.0743 sekund.