+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

JS Pro Golf

Klíčová slova: golf, golfové hole, golf shop, golfové vybavení

Datum vloľení do katalogu: 14. kv?tna 2008

Popis: Specializovaný Golf Shop kde naleznete golfové hole, golfové oblečení, golfové vozíky, boty a jiné vybavení pro hraní golfu. Výběr z různých značek jako Callaway, Titleist, Ben Hogan, Mac Gregor nebo Top Flite.

Web: www.jsprogolf.cz

Další související informace

Elektrické golfové vozíky

golf, golfové vozíky, golfové příslušenství – Kvalitní levné elektrické golfové vozíky na dálkové ovládání i bez a další golfové vychytávky. Golfový elektrický vozík na dálkové ovládání za super ceny! Servis golfových vozíků. Golfové vybavení, golfový shop, golfový bazar. Golfový vozík pro každého nadšeného golfistu.

Golf na greenu

golf – Golfový portál - golf pro každého. Na webu naleznete články o golfu, diskusní golfové fórum, chat pro vyznavače golfu, rady, návody, informace o golfových akcích, možnost vložení vývoje vlastního handicapu

Easy GOLF

golf, easygolf, kurz golfu, golfové turnaje – Easy GOLF přiblíží golf každému. Pořádáme turnaje, naučíme vás vše od základu po pokročilé, uspořádáme firemní akce na golfu. Zajišťujeme firemní prezentace na golfových kláních. Máme školené lektory a lektorky.

Načítání trvalo 0.0632 sekund.