+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Judo SKKP Brno

Klíčová slova: judo, brno, judo klub, judo klub, oddíl, sport

E-mail: dirreg@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. srpna 2008

Popis: Oficiální web Judistického oddílu při Sportovním klubu Královo Pole, Brno. Obsahuje informace a zajímovosti o Judu, výsledky a zprávy ze zápasů, kontakt a informace o náboru - jak se k nám přidat. judo, brno, judo klub, judo klub, oddíl, sport.

Web: skkp.cz

Další související informace

judoclub Kidsport Praha

judo, judo club praha, klub judo, judo hostivice – Sportovní oddíl judo Kidsport Praha. Oddíly, kroužky a kurzy juda po celé Praze a v Hostivicích. Sportovní oddíl juda na Praze 2, 5, 10, na ZŠ Olešská a na ZŠ Hostivice. Naše kroužky, kurzy a oddíly jsou vedeny, většinou bývalími reprezentanty a zkušenýmy trenéry juda

Basketbalový klub Příbor

příbor, klub, basketbalový, basket, tým, bk – Oficiální stránky basketbalového klubu Příbor. Basketbalový klub Příbor sdružuje dívčí i chlapecké družstva. Mají za sebou mnoho turnajových úspěchů. Na těchto stránkách najdete informace o týmech, zápasech a dalším dění v klubu.

Kids Point rodinný klub

klub, detsky kut, opatrovanie, oslava, deti. – Kids Point je prvý rodinný klub v Bratislave a okolí. Je to moderný, komfortný, estetický priestor pre celú rodinu, so širokou škálou aktivít, ktoré nielen dieťa zabavia, ale ho rozvíjajú podľa individuálnych požiadaviek podporujú jeho výtvarný, tanečný, pohybový, dramatický talent.

Načítání trvalo 3.3314 sekund.