+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Karel Zelníček - Výcvik p

Klíčová slova: Kerel Zelníček, výcvik psů hotel pro psy

E-mail: info@1a-hotelpropsy.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. z??? 2012

Popis: Karel Zelníček z 1A Hotel pro psy Brno nabízí odbornou pomoc s výcvikem psů a s odstraněním nežádoucího chování psů bez použití škrtících obojku nebo elektrických obojků. Kvalitní výcvik psů nenásilnou formou.

Web: www.1a-hotelpropsy.cz

Další související informace

To nejlepší pro psy

Psi-obchod.cz, chovatelské potřeby pro psy – Sháníte vše potřebné pro chov Vašeho čtyřnohého miláčka? Již nemusíte hledat! Elektronický psi-obchod.cz nabízí vše co potřebujete a to na jednom místě! Že nevěříte? Přijďte se k nám podívat a přesvědčit na vlastní psí kůži!

Aquatica

chovatelské potřeby, KOI, jezírko, krmivo pro psy – Vše pro domácí mazlíčky - akvaristika, teraristika, chovatelské potřeby pro psy a kočky, zahradní jezírka a kapry KOI. Široký sortiment zahrnuje akvária, akvarijní sety, filtry, čerpadla, chovatelské potřeby, krmivo, filtrace, UV lampy a kapry KOI. Výhradní dovoz jezírkové techniky a příslušenství od světoznámé značky Fiap.

Kosmetika pro psy

Kosmetika pro psy – Kosmetika pro psy a kočky GROOMER´S GOOP slouží k ošetření srsti Vašich mazlíčků. Naše přípravky srst nejen perfektně umyjí a zbaví nečistot, ale hlavně dokonale odmastí.

Načítání trvalo 3.4929 sekund.