+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kart One Arena

Klíčová slova: motokary, kart, karting, preteky

E-mail: kristina.priczellova@kartarena.sk

Datum vloľení do katalogu: 18. ?nora 2012

Popis: Začiatkom decembra sme otvorili najväčšiu motokárovú indoor - dráhu na Slovensku a to v Bratislave s názvom Kart One Arena o rozlohe 4 900 m . Chceme prevádzkovať motokárový šport na profesionálnej úrovni a sprístupniť ho tak širokej verejnosti. Sme tu pre všetkých tých, ktorí majú radi vzrušenie z rýchlosti, súťaženia a víťazstiev nad druhými i sami nad sebou.

Web: www.kartarena.sk

Další související informace

Jízdní horská a dětská ko

Jízdní kola, dětská kola, horská kola, cyklo doplň – Prodáváme kvalitní jízdní kola od roku 1993. Specializujeme se na všechny druhy jízdních kol. Od dětských kol až po klasická horská kola. Na e-shopu si můžete objednat z našeho sortimentu jízdních kol a to rychle bez registrace.

Rezervační systém

rezervace, systém, sport, fitness – Jednoduchý systém umožňuje Vaším zákazníkům on-line rezervaci a sledování obsazenosti cvičebních hodin. Zákazník tak nemusí nikam volat a dotazovat se na aktuální stav obsazenosti. Stačí, když se podívá na vaše internetové stránky.

WGW - minigolf, realizace

stavba, minigolf, adventure golf, crazy golf, mini – Stavíme minigolfová hřiště ve špičkové kvalitě s parametry závodních hřišť. Nabízíme různé druhy minigolfových hřišť od finančně i prostorově nenáročného zahradního minigolfu až po adventure golfové hřiště.

Načítání trvalo 0.0974 sekund.