+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kart One Arena

Klíčová slova: motokary, kart, karting, preteky

E-mail: kristina.priczellova@kartarena.sk

Datum vloľení do katalogu: 18. ?nora 2012

Popis: Začiatkom decembra sme otvorili najväčšiu motokárovú indoor - dráhu na Slovensku a to v Bratislave s názvom Kart One Arena o rozlohe 4 900 m . Chceme prevádzkovať motokárový šport na profesionálnej úrovni a sprístupniť ho tak širokej verejnosti. Sme tu pre všetkých tých, ktorí majú radi vzrušenie z rýchlosti, súťaženia a víťazstiev nad druhými i sami nad sebou.

Web: www.kartarena.sk

Další související informace

Gymboss

Gymboss, intervalový časovač, časovač – Gymboss - intervalový časovač je užitečný pomocník, který Vám umožní docílit perfektního zorganizovaní a řízení osobního tréninku a dodá mu pevnou strukturu a disciplínu.GYMBOSS - intervalový časovač dodá Vašemu tréninku pevnou přesně stanovenou strukturu a disciplínu, která povznese Vaše cvičení na vyšší úroveň. Toto jednoduše a intuitivně ovladatelné zařízení Vám zajistí přesné načasování Vámi rozvrhnutých cvičení a tím Vám umožní plně se soustředit na Váš trénink dosahující maximální efektivity.

TJ Bystrc

TJ Bystrc - sport pr ovšechny – TJ Bystrc nabízí cvičení a sport pro dětské i dospělé zájemce o zdravý a aktivní život. Vycházíme z dlouholeté tradice, ale současně aplikujeme v hodinách nejnovější trendy. TJ Bystrc, to je možnost sportu pro všechny.

Načítání trvalo 0.1625 sekund.