+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

KICK BOX TEPLICE

Klíčová slova: KIck box, trénování

E-mail: leopard2000@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. dubna 2012

Popis: Nové členy příjmáme od šesti let nebo od první třidy. Kickbox trénujeme v Teplicích na Základní škole Na Stínadlech 2386. Máme Facebook Kickbox Gym Teplice. Kickbox Teplice - základy bojového umění, rozvoj fyzické zdatnosti a obratnosti, sebeovládání, vedení k trpělivosti a vytrvalosti. Přijďte se na nás podívat,rádi vás přivítáme v našem kolektivu.

Web: www.kickbox-teplice.cz









Další související informace

Eltasat s.r.o.

satelitní technika, set-top box, DVB-T – Eltasat, s.r.o. Nabízíme sortiment pro satelitní a digitální pozemní vysílání, digitální televize, satelity, satelitní sestavy, set-top boxy, DVB-T, HDTV a veškeré příslušenství v oboru. Zboží rozvážíme až do domu, záruka, servis, rychlé dodání, kamenná prodejna.

Eshop EMOS

Antény, set top box, satelity, nabíječky baterií – EMOS - specialista na antény a satelity. Satelitní technika DVB-S - karty gital a Skylink pro satelity. Další sortiment: nabíječky, set top boxy DVB-T a DVB-S - satelity, antény, baterie GP, kamerové systémy, teploměry, meteostanice.

Box Club Šternberk

box, šternberk, sokolovna, sokol, club – Webové stránky šternberského boxerského klubu - naleznete zde aktuality, informace o boxu a tréninku, fotografie, videa, atd.. V případě zájmu naleznete v sekci kontakt telefon a email přímo na trenéra.

Načítání trvalo 0.0611 sekund.