+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

KICK BOX TEPLICE

Klíčová slova: KIck box, trénování

E-mail: leopard2000@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. dubna 2012

Popis: Nové členy příjmáme od šesti let nebo od první třidy. Kickbox trénujeme v Teplicích na Základní škole Na Stínadlech 2386. Máme Facebook Kickbox Gym Teplice. Kickbox Teplice - základy bojového umění, rozvoj fyzické zdatnosti a obratnosti, sebeovládání, vedení k trpělivosti a vytrvalosti. Přijďte se na nás podívat,rádi vás přivítáme v našem kolektivu.

Web: www.kickbox-teplice.cz

Další související informace

Home Credit kalkulačka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – V nesnázích potřebujete peníze především rychle. Schválení žádosti o půjčku proto trvá jen několik minut. Home Credit je jednou z mále společností která vyřizuje půjčky ihned. Peníze z půjčky budete mít k dispozici do 5 dnů. Půjčit si můžete libovolnou částku od 10.000 do 150.000 korun. Dobu splatnosti si samozřejmě volíte také vy.

Chiptuning

chiptuning, chip tuning, kuberl, power box, diesel – Chip tuning Küberl osobních vozidel a užitkových vozidel, zvyšování výkonu dieselových motorů, power boxy. Tuning aut - chiptuning BMW, Škoda, a dalších značek. Tuning užitkových automobilů včetně traktorů, dále lodí a podobně

Thule Pacific

thule, thule pacific, střešní box, autobox – Střešní box Thule PACIFIC je produktem známé švédské firmy Thule Group, která nabízí střešní nosiče a boxy po celém světě. Střešní boxy Thule PACIFIC jsou například v zimním období vhodné pro přepravu lyží a snowboardů. V letním období se hodí pro větší zavazadla, dětský kočárek apod. Díky úložnému prostoru, který nabízejí, jejich využití nezná skoro žádné hranice.

Načítání trvalo 1.8648 sekund.