+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

KICK BOX TEPLICE

Klíčová slova: KIck box, trénování

E-mail: leopard2000@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. dubna 2012

Popis: Nové členy příjmáme od šesti let nebo od první třidy. Kickbox trénujeme v Teplicích na Základní škole Na Stínadlech 2386. Máme Facebook Kickbox Gym Teplice. Kickbox Teplice - základy bojového umění, rozvoj fyzické zdatnosti a obratnosti, sebeovládání, vedení k trpělivosti a vytrvalosti. Přijďte se na nás podívat,rádi vás přivítáme v našem kolektivu.

Web: www.kickbox-teplice.cz

Další související informace

IM Centrum aqua aerobic

aqua aerobic, aqua kick box, aqua dance, aqua – V IM Centrum nabízíme kvalitní aqua aerobic, aqua kick box, aqua dance, aqua fitness pod dohledem zkušených lektorek. Lekce aqua aerobiku nabízíme v Brně a ve Znojmě. Cvičení pro zdraví, aqua aerobic, aqua aerobik s vodními pomůckami.

Box Club Šternberk

box, šternberk, sokolovna, sokol, club – Webové stránky šternberského boxerského klubu - naleznete zde aktuality, informace o boxu a tréninku, fotografie, videa, atd.. V případě zájmu naleznete v sekci kontakt telefon a email přímo na trenéra.

Střešní box Thule Motion

thule, motion, střešní box, autobox – Střešní boxy Thule Motion nabízejí dokonalý design zajišťující nejefektivnější využití volného prostoru. Autobox je navržen tak, aby každý kousek volného místa byl využit a nic nepřišlo v niveč. Svým vzhledem a propracovaným designem se střešní box Thule Motion hodí na každý automobil.

Načítání trvalo 0.0709 sekund.